RU  UA

​Підняла майже 250 кг і виграла три золоті медалі: українська спортсменка увійшла в історію

Українська спортсменка Аліна Марущак стала абсолютною чемпіонкою світу з важкої атлетики.

Про це йдеться у випуску Апостроф News на Апостроф TV.

На світовій першості у Ташкенті їй не було рівних у категорії до 81 кілограмів. Українка виявилася кращою в ривку і поштовху штанги.

В сумі Марущак підняла 248 кілограмів, за це її нагородили третьою медаллю найвищої проби. Тепер Ірина - абсолютна чемпіонка світу й чемпіонка Європи. Вона стала першою українкою в історії, якій вдалося досягти такого результату.

Нагадаємо, у квітні 2021 року на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві українські спортсмени досягли приголомшливого тріумфу, а сама Аліна Марущак виграла "золото" у ривку та "бронзу" у поштовху.