Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Зоря – Славія – 2:1 мужики йдуть до Ліги конференцій, відео матчу

У польському Любліні луганська "Зоря" обіграла чеську "Славію" у матчі-відповіді плей-офф раунду Ліги Європи.

Луганчани вже у першому таймі вигравали 2:0, зрівнявши рахунок за сумою двох матчів.

У другому таймі "Зоря" могла вирішити всі питання, але не реалізувала низку моментів. А "Славія" забила вирішальний м'яч на 83-й хвилині. Відразу після цього луганці втратили 100-відсотковий момент, щоб перевести гру у додатковий час.

У підсумку 2:1 - "Зоря" перемагає у Любліні, але програє дуель. Тепер "Зоря" зіграє у групі Ліги конференцій.

Нагадаємо, у першому матчі українська команда програла з рахунком 0:2.