Представники окупаційної влади Херсонської області на чолі з Володимиром Сальдо перебувають у стані паніки через успішні удари по ключових логістичних вузлах. Постійні атаки ускладнюють постачання російських військ та роблять пересування представників окупаційної адміністрації небезпечним.
Про це повідомляє партизанське угрупування "АТЕШ", передає "Апостроф".
Причини хвилювань окупантів
Ситуація в окупаційній адміністрації загострилася через регулярні атаки на мости в районі Чонгара та на Арабатській стрілці. Також суттєво впливають на логістику постійні атаки безпілотників на трасі "Новоросія". За даними "АТЕШ":
"Через це постачання угруповання ускладнено, а безпечних маршрутів для чиновників практично не залишилося".
Окрім труднощів з логістикою, окупанти занепокоєні неефективністю власної протиповітряної оборони. Генічеськ, який раніше вважався відносно спокійним місцем, тепер регулярно потрапляє під удари.
Можлива втеча адміністрації
Через постійну загрозу безпеці окупаційна влада розглядає плани щодо зміни дислокації. Як зазначають партизани:
"Не виключено, що херсонська окупаційна адміністрація найближчим часом буде змушена згорнути роботу й втекти до Запорізької області".
Основним містом для ймовірної евакуації окупанти розглядають Мелітополь, оскільки він зараз знаходиться далі від лінії фронту.
Раніше "Апостроф" також писав про те, що у тимчасово окупованому Криму зруйновано залізничний міст через Північнокримський канал. Внаслідок цілеспрямованих дій українських захисників цей інфраструктурний об’єкт повністю виведено з ладу.