Біля Гданського мосту у Варшаві рятувальники шукають українського підлітка, який зник безвісти під час купання у Віслі.
Про це повідомляє Wawa Hot News 24.
Інцидент трапився на правому березі Вісли біля Гданського мосту у Варшаві.
За даними ЗМІ, біля річки перебували троє людей, двоє хлопців вирішили зайти у воду, а третій залишився на березі.
Один 15-річний підліток самостійно дістався до берега, а інший зник.
Після виклику рятувальних служб розпочалася масштабна пошуково-рятувальна операція за участі десятків рятувальників та спеціалізованого обладнання.
Усі троє осіб, що відпочивали на Віслі, є громадянами України.
Як повідомляв "Апостроф", від початку червня на водоймах України зафіксували 64 інциденти, унаслідок яких загинули 53 українці, серед них дев'ятеро дітей.