Поточного року у Києві збільшили фінансування підготовки закладів освіти до нового навчального року та осінньо-зимового періоду на 200 млн грн – до 2,5 млрд грн.
Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації.
Кошти спрямовують на ремонти приміщень, облаштування укриттів, підготовку інженерних мереж, протипожежні заходи, а також забезпечення закладів альтернативними джерелами живлення.
За словами заступниак голови КМДА Валентина Мондриївського, наразі генераторами забезпечені 832 заклади освіти, а також триває встановлення інверторів з акумуляторними блоками, які дозволяють підтримувати роботу найважливіших систем під час відключень електроенергії.
Як повідомляв "Апостроф", з 25 червня відкрито реєстрацію електронних кабінетів для вступників після 9 класу.