У п'ятницю, 26 червня, російські війська атакували дві автозаправні станції у Копаківському районі Сум безпілотниками типу "Ланцет".
Про це повідомив керівник Сумської міської військової адміністрації Сергій Кривошеєнко.
За його словами, зараз відомо про трьох постраждалих: двох чоловіків, а також працівницю однієї із заправок. Усім надали медичну допомогу, двоє з них перебувають у стаціонарі.
"Попередньо троє людей отримали поранення внаслідок влучань російських "Ланцетів» по двох автозаправних станціях у Копаківському районі Сум. Постраждалі чоловіки 36 та 39 років та працівниця однієї з заправних станцій отримують медичну допомогу, двоє з них доставлені до стаціонару у задовільному стані", — йдеться у повідомленні.
Внаслідок ударів було пошкоджено дві будівлі. На місці працюють екстрені служби, триває ліквідація наслідків атаки.
Нагадаємо, днями у Сумах вчергове пролунали вибухи. Під час знищення одного з БпЛА постраждав 13-річний хлопчик. Внаслідок падіння уламків є пошкодження у житловому секторі та на території промислового об’єкта: вибиті вікна, пошкоджені кілька автівок.
Також 24 червня російські війська здійснили чергову атаку на автозаправну станцію у Сумах. Цього разу ціллю стала АЗС у Зарічному районі міста. За даними керівника ОВА, близько 12:00 дня дрон-камікадзе типу "Герань-2" влучив по АЗС на околиці міста. Внаслідок удару постраждали троє людей – 65-річний та 42-річний чоловіки перебувають у лікарні, їхні травми не є тяжкими.