У п'ятницю, 26 червня, російська окупаційна армія майже 40 разів атакувала Дніпропетровську область дронами та артилерією. 

Про це розповів керівник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

За словами голови ОВА, ситуація в регіоні залишається напруженою, адже противник системно б’є по цивільній інфраструктурі та мирних жителях. Внаслідок обстрілів загинули двоє людей, ще 13 отримали поранення.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

За його даними, у Нікопольському районі під обстріли потрапили райцентр та кілька громад — Червоногригорівська, Марганецька, Покровська й Мирівська. Росіяни пошкодили адміністративну будівлю, приватні будинки та авто. Саме там зафіксували втрати серед цивільних — двоє загиблих і 13 поранених.

У Синельниківському районі окупанти атакували Миколаївську та Богинівську громади, пошкодивши агропідприємство та авто.

Нагадаємо, 26 червня російська окупаційна армія здійснила нову дронову атаку по Харкову. Удар припав по автозаправній станції. Безпілотник влучив в АЗС у Шевченківському районі міста. На місці виникла пожежа.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Також 26 червня російські війська атакували дві автозаправні станції у Копаківському районі Сум безпілотниками типу "Ланцет".

Завантаження...