• НБУ:EUR 43.00
НБУ:USD  40.25

Україна – Бельгія: онлайн-трансляція матчу

Футболісти збірної України Футболісти збірної України Фото: t.me/uafukraine

26 червня 2024 року Національна збірна України з футболу зустрічається у вирішальному для себе матчі на Євро-2024 з Національною збірною Бельгії.

Двобій розпочинається о 19:00 за київським часом на стадіоні «Мерседес-Бенц-Арена» в Штутгарті, Німеччина.

«Апостроф» проведе текстову онлайн-трансляцію матчу.

До речі, шанси українців на перемогу у цьому поєдинку оцінюються дуже низько. Отже, українцям, щоб пройти далі в турнірі треба створити диво.

Зранку 26 червня збірна України зробила офіційну заявку на матч з Бельгією:

Збірна України з футболу зробила заявку на матч з БельгієюФото: t.me/uafukraine

Українська асоціація футболу показала, в якій формі гратимуть українці та бельгійці:

Українська асоціація футболу показала стартовий склад збірної України на матч із Бельгією:

Свій перший матч на Євро-2024 Україна програла Румунії з рахунком 0:3, а от у другому поєдинку українці вирвали перемогу у словаків — 2:1.

—————————————————————————————-

Текстова онлайн-трансляція матчу Україна - Бельгія:

Склад команд:

Україна: Трубін, Тимчик, Забарний, Сваток, Матвієнко (c), Миколенко, Шапаренко, Бражко, Судаков, Яремчук, Довбик.

Бельгія: Кастельс, Вертонген, Фас, Теат, Кастань, Де Брюйне (c), Онана, Тілеманс, Доку, Лукаку, Троссард.

90+4´ Фінальний свисток від Ентоні Тейлора. Матч завершено.

90+4´ Де Брюйне розіграв кутовий короткою передачею.

90+3´ Кутовий (Бельгія).

90´ До основного часу додано 4хв.

88´ Спроба Маліновського пробити по воротах з меж штрафного майданчика була заблокована.

86´ Піля небезпечного пасу Лукаку, збірна Бельгії заробляє кутовий.

85´ Ярмоленко сильно пробиває, удар заблоковано.

83´ Маліновський подає, Степаненко пробиває головою, м´яч летить над поперечиною.

82´ Спроба від Маліновського закрутити м´яч з кутового прямісінько в ворота вийшла не вдалою. Кастельс перевів м´яч на кутовий.

82´ Ванат заробляє кутовий на користь збірної України.

81´ Заміна (Україна). Замість Олександр Сваток, на поле вийшов Андрій Ярмоленко.

80´ Маліновський порушує правила.

79´ Артем Довбик отримує передачу у штрафному майданчику і марнує чудову нагоду забити, спрямувавши м´яч повз ворота.

77´ Заміна (Бельгія). Замість Жеремі Доку, на поле вийшов Йоган Бакайоко.

77´ Артур Теат порушує правила.

75´ Артем Довбик грає на добиванні, удар заблоковано.

74´ Невдала спроба дріблінгу Довбика у карному майданчику. Мяч вибито.

73´ Яннік Караско непогано пробиває у нижній лівий кут воріт, знову сейв від Трубіна.

72´ Невдала передача від Жеремі Доку.

70´ Заміна (Україна). Замість Микола Шапаренко, на поле вийшов Владислав Ванат.

70´ Заміна (Україна). Замість Роман Яремчук, на поле вийшов Руслан Маліновський.

70´ Заміна (Україна). Замість Володимир Бражко, на поле вийшов Тарас Степаненко.

69´ Жовту карточку отримує Артем Довбик.

67´ Знову сейв від Трубіна, удар завдавав вишедший на заміну Яннік Карраско.

65´ Після діагональної передачі, Ромелу Лукаку проривається у штрафний майданчик і завдає удару по центру воріт. Впевнена гра від Андрія Трубіна.

63´ Артур Теат грубо порушив правила і суддя дає свисток.

62´ Заміна (Бельгія). Замість Леандро Троссард на поле виходить Яннік Карраско.

62´ Заміна (Бельгія). Замість Юрі Тілеманс на поле виходить Орель Мангала.

59´ Офсайд у Миколи Шапаренка.

58´ Миколенко зазнав пошкодження і не може продовжити гру. На полі його замінить Олександр Зінченко

56´ Доку завдає невдалого удару з меж штрафного майданчику.

55´ Бельгія розігрує кутовий короткою передачею.

55´ Вчасне перехоплення м´яча, після непоганої розрізної передачі від Де Брюне на Троссардо.

53´ Після передачі Де Брюйне з кутового, Тілеманс пробиває повзтворота.

52´ Юрі Тілеманс потужно пробиває з-за меж штрафного майданчика, але влучає в захисника. Кутовий.

47´ Чергова невдала спроба збіроної Бельгії надіслати м´яч за лінію захисту України.

46´ Рефері фіксує фол в атаці від Забарного.

46´ Лунає свисток і Ентоні Тейлор сигналізує про початок другого тайма.

45+2´ Перший тайм завершився.

45+2´ Яремчук опиняється в офсайді.

45´ Рефері компенсує 2 хв.

43´ Ваут Фас отримує гірчичник від Ентоні Тейлора, за жорсткий підкат.

42´ Спроба Яремчука відпасувати на Довбика вийшла занадто сильною.

39´ Судаков отримав пошкодження. Рефері призупиняє гру.

34´ Кастельс рятує свою команду, після небезпечного удару від Судакова.

33´ Штрафний удар (збірна Бельгії), до м´яча підходить Де Брюйне, вирішує пробити по воротах. На щястя для збіроної України, удар повз ворота.

29´ Яремчук після передачі від Миколенка пробиває головою, невлучно.

28´ Судаков пробиває з далекої відстані, м´яч летить вище воріт.

27´ Знову невдала спроба Де Брюйне прострілити у карний майданчик.

26´ Шапаренко наносить удар здалеку, м´яч до воріт не долітає, так як влучає в захисника.

25´ Де Брюйне виконує пас в штрафний майданчик, гравці України перехоплюють мяч.

21´ Артем Довбик пробиває з далекої відстані, невдала спроба.

20´ Яремчук пробиває по центру воріт, Кастельс впорався з ударом без проблем.

18´ Роман Яремчук порушує правила.

14´ Де Брюйне виконує кутовий, виходить занадто сильно.

10´ Забарний порушує правила.

Лукаку пробиває у лівий кут воріт. Трубін на висоті.

Рефері дає свисток. Небезбечна гра від Ваут Фаса.

Миколенко прострілює у штрафний майданчик, але воротар збіроної Бельгії впевнено грає на виході.

Судаков розігрує мяч біля кутового прапорця.

Україна заробляє кутовий на першій хвилині матчу.

Ювілейне та рекордне чемпіонство "Манчестер Сіті"

В Англії завершилися матчі 38 туру АПЛ, за підсумками якого визначився переможець Прем'єр-ліги