RU  UA  EN

Вівторок, 23 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.60
Бізнес

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини розділу

18 липня

17 липня

16 липня

15 липня

12 липня

10 липня

9 липня

5 липня

4 липня

3 липня

2 липня

1 липня

Актуально

Росія готує "газовий" удар по Україні: що допоможе уникнути катастрофи

Україна, починаючи з 2020 року, може повністю втратити транзиту газу. Джерела "Апострофа" розповіли про проблеми, які це може принести нашій країні.

Фальстарт реформи ринку електроенергії: як це вплине на платіжки

Нова модель ринку електроенергії у найближчі місяці призведе до того, що тарифи для населення можуть зрости до 250%, а приватна монополія на ринку ще більше закріпиться.

Відключення світла ОРЛО: Луганськ віддалився від України, з Донецьком все складніше

Україна припинила постачання електроенергії на окуповані території Луганської області. Однак без світла мешканці не залишилися. До чого може призвести энергоблокада і як ОРЛО будуть забезпечуватися електроенергією, розбирався "Апостроф".

Енергетичний переворот в США знайшли величезні поклади нафти

У США знайшли найбільше в історії країни родовище нафти і газу. Вартість покладів палива оцінюють майже в трильйон доларів. Російський міністр природних ресурсів Сергій Донський вже встиг назвати повідомлення про відкриття "лукавством".

Інтерв'ю

Газова залежність Росії від України збережеться і після 2019 року

Російський експерт з нафтогазового ринку Михайло Крутіхін в інтерв'ю "Апостроф" розповів, що при транспортуванні газу Росія в будь-якому випадку не зможе обійтися без української газотранспортної системи (далі рос.).

Latest posts

Новости партнеров

Загрузка...