Лайм

Вцілів лише рояль: Ірина Білик розповіла, що росіяни зробили з її будинком

"Все інше було зламано, зіпсовано, зруйновано"

Українська виконавиця Ірина Білик довго не наважувалася розповідати та показувати своїм шанувальникам, що рашисти зробили з її будинком. Дім співачки розташований у котеджному містечку у селі Березівка Бучанського району, звідки Білик разом із маленьким сином виїхала 24 лютого.

"Я дуже довго не розповідала своїм прихильникам, що у мене майже місяць жили рашисти. Я вважала, що це не потрібно, тому що вбивали дітей, вбивали людей. А те, що пограбували, зруйнували, розбили щось, я вважала, що це такий мінімум і молилася лише, щоб мій будинок залишився цілим, стіни стояли", - зізналася артистка Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова, амбасадоркою якого вона є.

Фото: instagram.com/bilyk_iryna

Коли знаменитість дізналася, що окупанти зробили з її будинком, вона була шокована. Вцілів лише дорогий рояль артистки, всі інші речі були або зламані або повністю зруйновані.

"І коли мені показали, що вони наробили в тому місці, де я пишу пісні… У мене, до речі, дуже коштовний гарний рояль і він залишився цілим. Я не знаю, що на них вплинуло. Можливо, ті статуетки, на яких було викарбувано моє ім'я. Може, вони бачили, що я композитор і цей рояль найдорожче, що у мене є. Але все інше було зламано, зіпсовано, зруйновано", - сказала Білик.

Фото: Youtube

Фото: Youtube

Фото: Youtube

Фото: Youtube

Виконавиця не сумнівається в тому, що Україна обов'язково переможе у протистоянні з російським агресором. Вона навіть розсекретила, яким буде її перший день після повернення додому:

"Я дуже люблю збирати друзів у себе вдома. І перше, що я зроблю, це приїду додому, накрию стіл, запрошу своїх друзів, своїх колег. Це буде шикарний вечір. Ми будемо просто радіти, згадувати все, що з нами відбувалося і як ми це витримали. Таким буде мій перший день вдома".

Ірина Білик є амбасадором Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова. Це унікальний онлайн-музей, найбільший у світі архів історій мирних жителів нашої країни, які стали жертвами або свідками війни. Архів Музею налічує вже понад 15 тисяч історій з перших вуст, які було зібрано з 2014 року.

Найцікавіші історії та новини дня тепер у Telegram! Підписуйтесь на канал theLime і дізнавайтеся про них швидше.

Новини партнерів

Читайте також