Лайм

Як вибрати якісний шкільний рюкзак і не зашкодити здоровью дитини: прості поради

На що звернути увагу при виборі заплічної сумки для дитини

Рюкзак - найперше, про що необхідно подбати батькам школярика. Не забуваймо, що ця заплічна сумка має бути не лише місткою. Неправильно підібраний рюкзак здатен згубно вплинути на поставу дитини.

Подбайте про правильну поставу дитини

Рюкзаки купують майже усім першачкам. Саме в молодших класах формується дитяча постава, тож будь-які її перекоси негативно впливають на хребет.

Вибрати якісний рюкзак можна, перейшовши за посиланням. Мережа магазинів "АШАН" пропонує не лише величезний вибір шкільного приладдя, а й зручну доставку. Замовити уподобану річ можна на сайті, а потім забрати у найближчому пункті обслуговування клієнтів. Також ви маєте змогу скористатися послугами "Нової Пошти" - партнера мережі "АШАН".

Що потрібно враховувати під час вибору заплічної сумки

Вибираючи шкільний рюкзак, насамперед звертайте увагу на його:

  • Спинку. Вона має повторювати вигин хребта, у цілому бути жорсткою, але з м’якими накладками у зоні попереку, з боків. Таку спинку ще називають ортопедичною, адже завдяки її конструкції навантаження рівномірно розподіляється на всю спину.
  • Розмір. Жодна ортопедична конструкція не врятує, якщо рюкзак для дитини буде завеликим чи замалим. Нині багато виробників указують розмір, який відповідає зросту школяра. Якщо такої інформації немає, визначитися з потрібними габаритами самотужки нескладно. Верх заплічної сумки повинен бути на рівні плечей, а низ - нижче попереку. При цьому рюкзак має щільно прилягати до спини й не бути ширшим за плечі дитини.
  • Вагу. Порожній рюкзак першокласника не повинен важити понад 1 кг. Вага заповненої заплічної сумки має не перевищувати 10 % ваги школяра.
  • Лямки. Вони мають бути широкими (4–5 см), не надто довгими, виготовленими з м’якої тканини, яка не натирає. Чудово, коли рюкзак оснащено ременем, що застібається на грудях, — він фіксує лямки в одному положенні. До речі, ви помітили, що рюкзаки мають вельми незручну ручку? Це маленька хитрість виробників, завдяки якій діти майже не носять заплічні сумки в руках.
  • Світловідбивальні елементи. З рюкзаком, що має такі нашиті смужки, дитині буде безпечніше переходити дорогу. Перед тим, як купувати заплічну сумку зі світловідбивальними елементами, з’ясуйте, чи можна виріб прати у машині.
  • Тканину. Оптимальна основа - міцний, водонепроникний поліестер. За ним легко доглядати, окрім того, такий матеріал небагато важить. А щоб речі всередині рюкзаків були у безпеці, виробники оснащують їх прогумованим чи пластиковим дном, іноді з невеличкими "ніжками".

Новини партнерів

Читайте також

Улюблені з дитинства "Каштани": рецепт печива з маминого записника

Фудблогерка Віта Лавренчук показала, як приготувати ніжне печиво Каштани на варених жовтках

Дубайський шоколад можна зробити вдома - модний десерт не за всі гроші світу

Фудблогерка показала рецепт, за яким можна приготувати супермодний дубайський шоколад вдома

Той самий "зелений салат", що підірвав TikTok: рецепт для післясвяткового розвантаження

Фудекспертка Світлана Левицька розповіла, як приготувати зелений салат Вітамінна бомба