НБУ:USD  39.15

Штурм – Динамо - 1:2 кияни у плей-оф раунді Ліги чемпіонів

Попереду у "Динамо" дві гри з "Бенфікою"

Попереду у "Динамо" дві гри з "Бенфікою" Фото: fcdynamo.com

Київське "Динамо" перемогло австрійський "Штурм" у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів і вийшло у плей-офф раунд відбору.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Грацу.

Підсумковий рахунок 3:1 на користь киян. Нагадаємо, 3 серпня "Динамо" обіграло "Штурм" з рахунком 1:0.

У плей-офф раунді "Динамо" зіграє з португальською "Бенфікою". Матчі відбудуться 16-17 і 23-24 серпня.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Грац. "Лібенау"
Головний арбітр: Іван Кружляк (Словаччина)

ШТУРМ - ДИНАМО Київ - 1:2

1:0 Расмус Хойлунн, 27'

1:1 Костянтин Вівчаренко, 97'

1:2 Віктор Циганков, 112'

Штурм: 27.Зібенхандль - 22.Газібегович, 42.Аффенгрубер, 5.Вютріх, 44.Данте (28.Шнегг, 103') - 4.Станкович (29.Фусейні, 103'), 25.Хірлендер (к) (17.Демаку, 103'), 8.Прасс (37.Вельс 115'), 19.Хорват (26.Ланг, 84') - 11.Саркарія, 9.Хойлунн (30. Любич, 75')

Запасні: 32.Шютценауер, 41.Джуліані, 14.Компош, 16.Шендль, 18.Ороц, 23.Кронбергер

Динамо: 1.Бущан - 94.Кендзьора (20.Караваєв, 71'), 25.Забарний, 34.Сирота, 44.Дубінчак (2.Вівчаренко, 71') - 5.Сидорчук (к), 8.Шепелєв (19.Гармаш, 82' (18.Андрієвський, 99')), 10.Шапаренко, 29.Буяльський, 15.Циганков - 41.Бєсєдін (11.Ванат, 75')

Запасні: 35.Нещерет, 71.Бойко, 3.Боль, 6.Бурда, 14.Яцик, 21.Кравченко, 24.Тимчик

____________________________________________________________

00:04. і до вашої уваги всі результати третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів

Жальгіріс (Литва) - Боде Глімт (Норвегія) - 1:1 (перша гра 0:5)

Пюнік Вірменія - Црвена Звезда Сербія - 0:2 (0:5)

Вікторія Пльзень, Чехія - Шериф Молдова - 2:1 (2:1)

Аполлон Лімасол, Кіпр - Маккабі Хайфа, Ізраїль - 2:0 (0:4)

Міт'юлланд Данія - Бенфіка Португалія - 1:3 (1:4)

Динамо Загреб, Хорватія - Лудогорець Болгарія - 4:2 (2:1)

Ференцварош Угорщина - Карабах Азербайджан - 1:3 (1:1)

Штурм Австрія - Динамо Київ, Україна - 1:2 (0:1)

ПСВ Нідерланди - Монако Франція - 3:2 (1:1)

Рейнджерс Шотландія - Юніон Бельгія - 3:0 (0:2)

00:03. трибуни скандують "Динамо", "Динамо"

120+2 хв. ВСЕ! ДИНАМО У ПЛЕЙ-ОФФ РАУНДІ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

120+1 хв. Демаку дуже грубо зіграв проти Циганкова

120 хв. спочатку Ланг головою пробив вище воріт. Тут же Бущан вибив на Буяльського. Але Віталій з Циганковим не змогли розіграти м'яч до вірного

118 хв. ще й Бущану жовта - занадто довго вводив м'яча у гру

116 хв. жовта Циганкову - Віктор руками притримав за футболку Вютріха, зірвавши атаку суперника

115 хв. шоста заміна у господарів. Прасса змінив Вельс

114 хв. а от тепер киян можна починати вітати з виходом до плей-офф раунду Ліги чемпіонів, де на "Динамо" вже чекає "Бенфіка"

112 хв. кияни провели зразкову комбінацію, яка завершилась влучним ударом Циганкова

112 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Циганков

111 хв. жовта Прассу за зрив атаки киян

110 хв. кияни вирішили тримати м'яч, змушуючи суперника грати у песика

23:45. починається другий екстра-тайм

105+3 хв. свисток Кружляка - команди міняються половинами поля

105+3 хв. Вютріх грубо зіграв проти Караваєва біля правого кута карного майданчика - це також жовта

105+2 хв. і Ваната попереджено за фол у центрі поля

105+1 хв. Саркарія за грубу гру в центрі поля отримує другу жовту, яка автоматом стала червоною

103 хв. одращу потрійна заміна у господарів. Вийшли Демаку, Фюсейні і Шнегг

100 хв. Караваєва попереджено за фол проти Саркарії

99 хв. Гармаша міняє Андрієвський

97 хв. атака киян правим флангом і зрештою Циганков виконав ідеальну подачу в карний майданчик за спини захисників на Вівчаренка. Костянтин першим дотиком м'яч зупинив, а другим відправив у сітку - 1:1

97 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Вівчаренко

96 хв. Любич метрів з 22-х пробив - значно вище воріт

95 хв. Гармаш і Сидорчук пропустять наступний матч у єврокубках

94 хв. Станкович грубо зіграв проти Гармаша. Денис отримує допомогу лікарів

93 хв. Гармаш попереджений за суперечку з арбітром

23:26. починається перший екстра-тайм

23:24. крім нашого матчу екстра-тайми також будуть у протистоянні ПСВ (Нідерланди) - Монако (Франція) - 2:2 (перша гра 1:1)

90+5 хв. свисток Кружляка про закінчення другого тайму. Попереду два екстра тайми

90+4 хв. штовханина на полі після фолу Саркарії. За підсумками сутички попереджено капітана киян Сидорчука і Газібеговича

90+4 хв. Саркарія попереджений за грубу гру проти Вівчаренка

90+2 хв. кутовий у киян. Циганков подає і Гармаш б'є головою - поперечина рятує господарів. М'яч відскочив у частокол ніг, але ніхто не зміг добити

90 хв. чотири хвилини компенсував Кружляк

87 хв. Буяльський з гострого кута справа відправив м'яч на трибуну. Дуже неточний удар

85 хв. а от розіграли кияни штрафний невдало

84 хв. у "Штурма" замість Хорвата вийшов Ланг

84 хв. фол проти Буяльського. Метрів 30 до воріт

82 хв. Гармаш вийшов замість Шепелєва

78 хв. нагадаю, якщо після 90 хвилин буде мінімальна перевага австрійців, то буде додатковий час - 2 тайми по 15 хвилин

75 хв. заміна у господарів. Замість автора голу Хойлунна вийшов Любич. Також і Луческу робить третю заміну - Бєсєдіна змінив Ванат

74 хв. дуже багато боротьби. Гра переважно проходить на половині поля киян

71 хв. подвійна заміна у киян - Караваєв і Вівчаренко вийшли замість Кендзьори і Дубінчака

69 хв. гостро Дубінчак прострілив на Бєсєдіна, але форварда випередив воротар "Штурма"

65 хв. після подачі з кутового Аффенгрубер бив у дотик у порожній кут - на щастя, захиснику "Штурма" забракло влучності

64 хв. зліва Саркарія віддав пас в карний майданчик на Хорвата, той пробив в дотик - Бущан відбив удар

63 хв. здалеку з лівої ноги пробив Саркарія - Бущан спокійно ловить м'яч

62 хв. Шапаренко виконав подачу з кутового занадто сильно - м'яч полетів в аут

57 хв. Шапаренко і Циганков дотепно розіграли штрафний справа. Циганков отримав пас, змістився до карного майданчика і пробив у ближній кут низом - Зібенхандль м'яч піймав

55 хв. кутовий у киян справа. Шапаренко розіграв з Циганковим, добіг до карного майданчика і виконав подачу на дальню стійку. Забарний до м'яча дотягнувся, але пробив несильно - м'яч без проблем піймав Зібенхандль

53 хв. Станкович з Прассом удвох відібрали м'яч у Сидорчука і серб пробив з лівого кута карного майданчика - вище воріт

50 хв. Буяльський віддав точний пас наліво на Дубінчака, а от у лівого вінгера "Динамо" не вийшов ні пас, ні удар

46 хв. кияни розіграли м'яч у центрі

22:31. повертаємося у Грац, де починається другий тайм

22:16. кияни у першому таймі свої моменти не реалізували, а от австрійці один м'яч забили. До слова, кияни зовсім не безгрішні в обороні

45 хв. Кружляк дає свисток на перерву

41 хв. Кендзьора справа віддав на Циганкова, а той пробив в дотик метрів з 12-ти - повз ворота

40 хв. Бущан рятує ворота після прицільного удара Хірлендера з лінії карного майданчика

38 хв. гостра прострільна передача Дубінчака зліва на Бєсєдіна, але форварда киян випепедив Данте

35 хв. Кендзьора справа прострілив на Буяльського, а той з метрів десяти пробив повз ворота

33 хв. Дубінчак зліва ідеально вирізав на голову Шепелєву, той головою перекинув на Буяльського, а от Віталій замість удара повз голкіпера у ворота пробив паралельно лінії воріт. Чудову нагоду втрачають кияни

31 хв. Хойлунн тепер намагався забити здалеку, але удар данця накрив Сирота

29 хв. грубо в центрі Аффенгрубер зіграв проти Шепелєва, але Кружляк обмежився усним попередженням

27 хв. забивають господарі. Атака лівим флангом і данець Хойлунн зліва пробив Бущана - 1:0

25 хв. після кількахвилинної активності господарів гра знову перейшла під контроль киян

20 хв. і ще момент у господарів. Знову Хорват, цього разу потужно пробив здалеку - м'яч відбив Бущан

19 хв. гострий момент у гостей. Хорват вийшов один на один зліва, але Бущан вчасно вискочив з воріт і відбив удар

10 хв. Кружляк дістав з кишені жовту картку за грубий фол Станковича проти Циганкова

9 хв. кутовий у австрійців справа. Хорват подає на ближню стійку, захисник "Динамо" зіграв головою. Але продовжилась атака другим темпом. Тепер вже гостра подача зліва і Бущан кулаком вибив м'яч

5 хв. чудовий момент у киян. Циганков справа пройшов і віддав точний пас в карний майданчик на Шапаренка, а от Микола пробив вище воріт. Луческу незадоволений тим, як Шапаренко пробив

2 хв. Хірлендер на лівому фланзі біля центральної лінії збив Шапаренка. Вибачається капітан "Штурма" перед динамівцем

1 хв. Данте б'є здалеку - дуже неточно. Перший удар австрійців

21:30. стартовий свисток Івана Кружляка - і австрійці розпочали гру з центрального кола

21:27. виходять команди на поле. Австрійці вирішили гімни не вмикати. Отже, привітання футболістів і чекаємо стартового свистка

21:24. команди вже чекають виходу на поле

21:17. на трибунах сьогодні жваво, хоч і не аншлаг. Є на трибунах і чимало вболівальників "Динамо", які раз-по-раз скандують "Україна, ЗСУ і Динамо"

21:14. але сьогодні завітали до австрійського містечка Грац, де за лічені хвилини розпочнеться матч "Штурм" - "Динамо"

21:13. доброго вечора, ми з України!

14:31. нагадаємо фрагменти першої гри, яка відбулася 3 серпня

14:31. вітаю, шановні вболівальники! Сьогодні "Динамо" зіграє другий матч проти австрійського у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Федерацію боксу України очолив Олег Ільченко - людина з кримінальним минулим та без менеджерського досвіду