Понеділок, 6 травня

Реал - Ліверпуль - 1:0 Королівський клуб у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

"Ліверпуль" не спромігся на диво

"Ліверпуль" не спромігся на диво 22:00 Реал - Ліверпуль Фото: liverpoolfc.com

Мадридський "Реал" і в другому матчі переміг "Ліверпуль" і впевнено вийшов у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Сантьяго Бернабеу".

Нагадаємо, у першій грі Королівський клуб знищив "мерсисайдців" із рахунком 5:2 на "Енфілді".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу. Матч-відповідь

Мадрид. "Сантьяго Бернабеу"
Головний арбітр: Фелікс Цвайєр (Німеччина)

РЕАЛ Мадрид - ЛІВЕРПУЛЬ - 1:0 (загальний рахунок 6:2)

1:0 Карім Бензема, 78'

Реал: 1. Тібо Куртуа - 2. Дані Карвахаль, 3. Едер Мілітао, 22. Антоніо Рюдігер, 6. Начо - 10. Лука Модріч, 12. Едуарду Камавінга, 8. Тоні Кроос, 15. Федеріко Вальверде - 9. Карім Бензема, 20. Вінісіус Жуніор

Ліверпуль: 1. Алісон Бекер - 66. Трент Александер-Арнольд, 5. Ібраїма Конате, 4. Вірджил ван Дейк, 26. Ендрю Робертсон - 7. Джеймс Мілнер, 3. Фабіньо - 11. Мохамед Салах, 18. Коді Гакпо, 20. Діогу Жота, 27. Дарвін Нуньєс

"Бенфіка"

23:56. у паралельному матчі "Наполі" розгромив "Айнтрахт" і дуже впевнено вийшов у чвертьфінал.

90+5 хв. все! Реал йде у чвертьфінал, а "Ліверпулю" залишається зосередитися на чемпіонаті

90+4 хв. Цвайєр побіг, подивився VAR, і дав удар від воріт

90+4 хв. у моменті з ударом Родріго м'яч зачепив руку Цимікаса

90+2 хв. мав забивати Родріго, але захисники заблокували його удар

90+1 хв. на останні секунди Клопп робить дві заміни: замість Гакпо і Робертсона вийшли Костас Цимікас і Фабіу Карвалью

86 хв. і п'ята заміна у складі "Реалу": Дані Карвахаль йде з поля, його міняє Лукас Васкес

86 хв. багато кутових сьогодні виконали гості. Але жоден з них не закінчився ударом

84 хв. і ще дві заміни від Карло Анчелотті: Орельєн Тчуамені і Марко Асенсіо вийшли замість Вінісіуса і Крооса

82 хв. подвійна заміна у Королівського клубу: Модріч і Бензема йдуть з поля, вийшли Родріго і Дані Себальос

78 хв. Вінісіус мав відкривати рахунок, та заплутався у ногах. Однак падаючи, бразилець зумів проштовхнути м'яча на Бензема. Француз підставив ногу і закотив м'яч у порожні ворота

78 хв. ГОООООООООООООООООЛ - Бензема

76 хв. гості влаштували перепасовку біля воріт Куртуа. Зрештою, простріл Робертсона - заблокований захисником на кутовий

74 хв. та схоже, вже нічого не допоможе "мерсисайдцям"

73 хв. замість Мілнера вийшов Алекс Окслейд-Чемберлейн

69 хв. ухх. Потужний удар Бензема з 10-ти метрів - м'яч просвистів над руками Алісона і поперечиною

64 хв. Вальверде головою замикав подачу Модріча зліва - вище воріт

63 хв. Начо на швидкості влетів у карний майданчик зліва і прострілив на Бензема. Форварда випередив ван Дейк

57 хв. перші заміни від Клоппа: Фірміно і Харві Елліотт вийшли замість Нуньєса і Жоти

56 хв. чергова швидка атака "Реалу". Вінісіус віддав на Бензема, той намагався пробити в дотик - удар блокує захисник

53 хв. який же шанс марнує Салах. "Ліверпуль" міг вибігати два в один, та Салах віддав жахливий пас на Нуньєса і Дарвіна встигли накрити захисники

53 хв. Федеріко не виключився з гри, дістав м'яч біля лінії поля і віддав пас під удар Бензема. Карім стріляє у ближній кут - ловить Алісон

53 хв. Вальверде вийшов сам на сам, та програв мікродуель Алісону

52 хв. "Реал" спокійно контролює гру, катаючи м'яч в середині поля

48 хв. кілька навісів на ворота "Реалу" - без гостроти

46 хв. у перерві без замін

23:04. розпочався другий тайм

45+2 хв. а наразі відпочиваємо 15 хвилин - перерва

45 хв. заключні хвилини тайму пройшли в атаках гостей, та забити "червоним" не вдалося. Завдання-мінімум - це три м'ячі - переноситься на другий тайм

37 хв. два кутових розіграли гості. Було гаряче у карному майданчику Королівського клубу, та до ударів по воротах справа не дійшла

36 хв. Гакпо виконує удар на силу у ближній кут - Куртуа вибиває кулаками, знову рятуючи "Реал"

35 хв. Вінісіус зліва вскочив у карний майданчик, на замаху прибрав захисника і низом пробив у ближній кут - Алісон ловить м'яч

33 хв. Куртуа рятує "Реал" після обвідного удару Нуньєса

32 хв. Мілнер справа гостро прострілював, та Рюдігер добре зіграв на перехопленні

30 хв. "червоним" вдалося перевести гру на половину поля господарів - та ударів немає

22 хв. Модріч стріляє з 20-ти метрів - м'яч просвистів над поперечиною

20 хв. Камавінга розрядив гармату з 25-ти метрів - гостей рятує поперечина

19 хв. перший реальний шанс у гостей. Салах увірвався у карний майданчик справа і скинув під удар Жоті. Але той пробив дуже неточно

15 хв. а от у гостей контратака не вийшла. Нуньєс не зміг пройти двох захисників

13 хв. контратака господарів. Вінісіус віддав пас в прорив на Бензема, але Карім не зміг втекти від ван Дейка

9 хв. Камавінга перехопив м'яч на чужій половині поля, відав на Бензема. Карім обігрався з Вінісіусом і прострілював в центр карного майданчика - Конате випередив Родріго і вибив м'яч подалі

8 хв. небезпечний стандарт у господарів зліва. Кроос замість подачі вирішив накинути м'яч парашютиком на Мілітао, а той цього не чекав і пробив дуже коряво

6 хв. Салах прийняв м'яч, стоячи спиною до воріт і віддав пас на Гакпо. Коді у боротьбі з Рюдігером змістився занадто сильно вправо і бив з гострого кута у ближній - Куртуа ногою відбив м'яч

5 хв. позиційна атака господарів. Модріч міг бити здалеку, але завозився з м'ячем

2 хв. Вінісіус віддав шикарний розрізний пас на Бензема, та француз заліз в офсайд

22:00. стартовий свисток Цвайєра - починаємо

21:56. а тепер слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:54. на "Сантьяго Бернабеу" майже весь стадіон співає гімн мадридського "Реалу". І під його звучання на поле виходять футболісти

21:45. футболісти вже у роздягальнях і чекаємо початку гри

21:33. команди ще проводять розминку, і за кілька хвилин підуть у роздягальні

21:32. а це основа гостей

21:31. стартова 11-ка господарів на гру

19:48. доброго вечора з Мадриду

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів