Вівторок, 30 квітня

Челсі - Реал - 0:2 Бразильська самба у Лондоні

Королевский клуб мчить до чергового Кубка чемпіонів

Королевский клуб мчить до чергового Кубка чемпіонів Родріго и Мілітао Фото: uefa.com

У Лізі чемпіонів визначились перші півфіналісти. У Лондоні мадридський "Реал" впевнено обіграв "Челсі".

"Апостроф" веk онлайн трансляцію зі "Стемфорд Брідж". Зустріч закінчилась із рахунком 0:2. Такий самий рахунок, нагадаємо, був зафіксований і в першій грі.

Український голкіпер "Реала" Андрій Лунін провів матч на лаві запасних, а лівий вінгер "Челсі" Михайло Мудрик вийшов у середині другого тайму. Не реалізував один гольовий момент і наприкінці матчу отримав жовту картку.

У паралельному матчі "Наполі" не зміг обіграти "Мілан" після поразки на "Сан-Сіро". 1:0, 1:1 – далі йде "Мілан".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/4 фіналу. Матч-відповідь

Лондон. "Стемфорд Брідж"
Головний арбітр: Даніеле Орсато (Італія)

ЧЕЛСІ - РЕАЛ Мадрид - 0:2 (загальний рахунок - 0:4)

0:1 Родріго, 58'

0:2 Родріго, 80'

Челсі: 1. Кепа - 14. Трево Чалоба, 6. Тьяго Сілва, 33. Веслі Фофана - 24. Ріс Джеймс, 7. НГоло Канте, 5. Енцо Фернандес, 8. Матео Ковачіч, 32. Марк Кукурелья - 23. Конор Галлахер, 29. Кай Хаверц

Реал: 1. Тібо Куртуа - 12. Едуардо Камавінга, 4. Давид Алаба, 3. Едер Мілітао, 2. Дані Карвахаль - 15. Федеріко Вальверде, 8. Тоні Кроос, 10. Лука Модріч - 20. Вінісіус Жуніор, 9. Карім Бензема, 21. Родріго

_______________________________________________________________

23:59. "Мілан" зустрінеться з переможцем матчу "Інтер" - "Бенфіка" (перша гра 2:0), а "Реал" зіграє з переможцем гри "Баварія" - "Манчестер Сіті" (перша гра 0:3)

23:58. завершився матч у Неаполі. "Мілан" виходить до півфіналу Ліги чемпіонів

23:56. "Наполі" зрівнює рахунок на другій компенсованій хвилині. І ще дві хвилини мають неаполітанці

23:55. навряд чи "аристократи" боротимуться за Лігу конференцій, від якої зараз відстають на 14 очок

23:54. отже, "Реал" вийшов у півфінал, а "Челсі" пропустить наступний євросезон

90+3 хв. Себальос б'є в руки Кепі і на цьому лунає фінальний свисток

90 хв. за грубий підкат проти Модріча попереджений Мудрик

23:50. схоже, "Мілан" вперше за багато років зіграє у півфіналі. У "Наполі" був шанс, але Кварацхелія на 82-й хвилині не реалізував пенальті

88 хв. супершанс у Мудрика. Але Михайло, вийшовши зліва на побачення з Куртуа, пробив повз ворота

87 хв. Вінісіус вийшов сам на сам з Кепою, але іспанський голкіпер рятує. До того ж, бразилець був в офсайді

83 хв. розпач на обличчі Френка Лемпарда

82 хв. удар Мудрика з 10-ти метрів - Куртуа ловить м'яч

82 хв. і заключні заміни від Анчелотті. Карвахаль і Родріго йдуть відпочивати, а вийшли Начо і Марко Асенсіо

80 хв. тепер все! Шикарний пас зі свого поля виконав Рюдігер на Себальоса. Той віддав на лівий фланг на Вінісіуса, а Жуніор м'яко прострілив на Вальверде. Уругваєць красиво катнув на порожні ворота на Родріго. Бразилець хотів закотити м'яча у ворота, але зрештою добив, бо Кепа міг накрити

80 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Родріго

77 хв. Мейсон Маунт замінив Хаверца

76 хв. третя заміна у гостей. Дані Себальос вийшов замість Тоні Крооса

76 хв. Мудрик на замаху прибрав двох захисників і з лінії карного майданчика пробив у дальню дев'ятку - трохи вище

75 хв. Вінісіус міг забивати другий, але не зміг втекти від двох захисників

23:35. у Неаполі також нічого не міняється

74 хв. метрів 50 пробіг з м'ячом Жоау Фелікс, але точний пас на Стерлінга не зміг віддати. Певно всі сили залишив у цьому забігу

71 хв. Бензема йде з поля. Замість нього вийшов інший француз Орельєн Чуамені

70 хв. Хаверц після невеличкого контакту з суперником падає на газон у карному майданчику гостей, але Орсато все бачить і не дає пенальті. Нема за що

69 хв. а от корнер господарі розіграли невдало

69 хв. потужний удар Джеймса з-за меж карного майданчика - м'яч рикошетом від Мілітао летить на кутовий

67 хв. потрійна заміна "синіх": замість Галлахера, Енцо Фернандеса і Кукурельї вийшли Жоау Фелікс, Рахім Стерлінг і Михайло Мудрик

65 хв. Бензема міг ставити масну крапку, але з лінії воротарського майданчика пробив точнісінько в руки Кепі

64 хв. Енцо б'є метрвів з 15-ти - Куртуа рятує гостей

63 хв. потрійну заміну готує Лемпард. Серед гравців біля бровки і наш Михайло Мудрик

58 хв. чудова бразильська самба у Лондоні і шанси "Челсі" на півфінал тепер майже нульові

58 хв. контра Королівського клубу. Мілітао зі своєї половини поля віддав на Родріго. Той на правому фланзі проскочив Чофану, спокійно увійшов у карний майданчик і прострілив на Бензема. Карім до м'яча не дістав. Але Вінісіус спокійно м'яч зупинив, зібрав навколо себе двох захисників і віддав на Родріго - той не промахнувся з кількох метрів

58 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Родріго

57 хв. Хаверц, будучи в оточенні чотирьох захисників, пробив низом з 18-ти метрів - Куртуа не без проблем, але піймав м'яч

54 хв. стандарт "сині" розіграли невдало

54 хв. Мілітао не за правилами зупинив Чалобу. Орсато не дав "гірчичник" бразильцю, інакше б "Реал" залишився вдесятьох

52 хв. чудовий момент у "Челсі". Після подачі справа Мілітао спершу випередив Галлахера, але Конор поборовся за м'яч і головою скинув на Канте. Нголо пробив з п'яти метрів - але той же Мілітао врятував "Челсі"

50 хв. Джеймс дуже грубо зіграв проти Камавінги, наступивши на ногу французу

46 хв. а от Френк Лемпард замін не робить, хоча "синім" вони потрібні

46 хв. у перерві Карло Анчелотті зробив одну заміну. Мікротравму отримав Алаба і замість нього вийшов Антоніо Рюдігер

23:03. повертаємося на "Стемфорд Брідж", де за мить почнеться другий тайм

22:50. а у Неаполі, як і тиждень тому, трапився гол у роздягальню. Олів'є Жиру на 43-й хвилині вивів "Мілан" уперед. Тепер "Наполі" треба вже забивати щонайменше двічі, щоби перевести гру в додатковий час

45+2 хв. завершується перший тайм - нулі на табло на користь "Реалу"

45+1 хв. Кукурелья марнує 100-відсоткову нагоду. Справа Джеймс прострілив у воротарський майданчик, Галлахер і Хаверц до м'яча не дістали, а от Кукурелья, залишившись без опіки зліва, спокійно прийняв м'яч і від душі зарядив у ближній кут - але Куртуа зреагував на постріл іспанця і врятував "Реал"

43 хв. і ще одна швидка атака гостей. Вальверде справа м'яко накинув на дальню стійку на Бензема. Карім дістав м'яч у карколомному стрибку, але пробив повз ворота

42 хв. контра "Реала". Модріч справа виконав класну подачу на Вінісіуса, бразилець до м'яча дотягнувся, але пробив повз ворота

41 хв. кутовий у "Челсі". Господарі хоч і виграли другий поверх, та Хаверц і Галлахер не змогли виконати акцентований удар

34 хв. Кукурелья грубо зіграв проти Родріго, не дозволивши бразильцю розігнати атаку

32 хв. під час подачі кутового правила порушив Родріго. Буде удар від воріт

31 хв. Модріч увірвався у карний майданчик справа і потужно пробив у ближній кут з-під Тьяго - Кепа відбив м'яч на кутовий

31 хв. Джеймс виконав класну подачу з глибини на Кукурелью, той скинув на Галлахера, а Корон головою пробив вище

27 хв. Вінісіус увірвався у карний майданчик "синіх" зліва і з гострого кута пробив по воротах - Кепа ловить м'яч

26 хв. Кроос і Модріч наразі надійно тримають центр

22 хв. захисник "Реалу" пропустить наступну гру у Лізі чемпіонів через перебір жовтих карток

22 хв. грубо Мілітао зіграв проти Хаверца

20 хв. гостра відповідь "Реалу": Родріго отримав м'яч у карному майданчику справа і потужно пробив метрів з 15-ти з-під Чалоби - м'яч стусонув стійку і вилетів за межі поля

14 хв. ще одна потужна атака господарів. Але Орсато угледів руку у Джеймса і дав удар від воріт

11 хв. чудовий шанс марнують господарі. Подача справа. Джеймс п'ятою скинув під удар Канте, а француз з десяти метрів запустив м'яч повз ворота. Френкі Лемпард розводить руками: "Як же так"

8 хв. зліва Вальверде виконав непогану подачу на дальню стійку, але м'яч полетів занадто високо

7 хв. господарі намагаються нав'язати Королівському клубу високий пресинг. Багато боротьби, але гості не підпускають синіх до володінь Куртуа

22:01. гра почалася - господарі розіграли м'яч у центрі поля

21:56. капітани Тьяго Сілва і Карім Бензема виводять команди на гру

21:14. доброго вечора з Лондону. Сьогодні на "Стемфорд Бридж" місцевий "Челсі" спробує відіграти два м'ячі, щоби вийти до півфіналу Ліги чемпіонів

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії