Субота, 27 квітня

Атлетіко - Інтер - 5:3 трилер у Лізі чемпіонів

"Атлетіко" по пенальті пройшов "Інтер"

Ян Облак відбиває пенальті Ян Облак виводить "Атлетіко" у чвертьфінал Фото: uefa.com

Іспанський "Атлетіко" став восьмим чвертьфіналістом Ліги чемпіонів. "Матрацники" у найважчому протистоянні пройшли "Інтер", "перестрілявши" італійців у серії пенальті.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію з Мадриду.

Дивіться: 'Барселона - Наполі - 3:1 каталонці нарешті в чвертьфіналі Ліги чемпіонів'

Гості швидко відкрили рахунок. Відзначився Дімарко. Але одразу "Атлетіко" відігрався зусиллями Грізманна.

Далі на полі були гойдалки. По черзі за голови від нереалізованих моментів хапалися Дієго Сімеоне та Сімоне Індзагі. У "Інтера" було кілька змарнованих виходів віч-на-віч.

А у "Атлетіко" на останніх хвилинах компенсованого часу забійний момент не реалізував Рікельме.

В екстратаймах "Інтер" виглядав свіжіше, але забити не зміг. І справа перейшла до серії пенальті, героєм якої став Ян Облак. Він блискуче відбив два удари "нерадзуррі". Його тезка Ян Зоммер взяв лише один удар господарів. Останнім бив Лаутаро. Капітан "Інтера" запустив м'яч у космос. "Атлетіко" тріумфує, а "Інтер" у сльозах.

Тепер "нерадзуррі" залишилося оформити чемпіонство, яке де-факто вже в кишені. А от у "Атлетіко" життя, так би мовити, лише починається. І в Примері боротьба за четвірку, і в ЛЧ чвертьфінал.

Отже, усі чвертьфіналісти. "Реал", "Атлетіко" та "Барселона" з Іспанії, "Манчестер Сіті" та "Арсенал" - з Англії, а також німецькі "Баварія" з "Боруссією" та французький ПСЖ. Італія, яка минулого року мала аж три клуби у півфіналі, цього року без представників у чвертьфіналі.

Нагадаємо, у першому матчі "Інтер" обіграв "Атлетіко" з рахунком 1:0.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу. Матч-відповідь

Мадрид. "Ванда Метрополітано"
Головний арбітр: Шимон Марчиняк (Польща)

АТЛЕТІКО Мадрид - ІНТЕР Мілан - 2:1 * серія пенальті 3:2

0:1 Федеріко Дімарко, 33'

1:1 Антуан Грізманн, 35'

2:1 Мемфіс Депай, 87'

Атлетіко: 13. Ян Облак - 22. Маріо Ермосо, 20. Аксель Вітсель, 15. Стефан Савіч - 12. Самуел Ліно, 5. Родріго де Пауль, 6. Коке, 14. Маркус Льоренте, 16. Науель Моліна - 19. Альваро Мората, 7. Антуан Грізманн

Інтер: 1. Ян Зоммер - 95. Алессандро Бастоні, 6. Стефан де Врей, 28. Бенжамен Павар - 32. Федеріко Дімарко, 22. Генріх Мхітарян, 20. Хакан Чалханоглу, 23. Ніколо Барелла, 2. Дензел Дюмфріс - 9. Маркус Тюрам, 10. Лаутаро Мартінес

_______________________________________________________________

01:03. у неділю запрошуємо на перегляд трансляції кубкової битви в Англії між "Манчестер Юнайтед" та "Ліверпулем". Це британська класика

00:46. ми ж на цьому завершуємо трансляцію.

00:45. справжнє фіаско для Серії А. Після трьох команд у півфіналі минулого року, нуль у чвертьфіналі цього року

00:44. "Атлетіко" у чвертьфіналі, а для "Інтера" і взагалі італійського футболу сезон у ЛЧ завершено

3:2 Лаутаро Мартінес - потужно лупить і м'яч летить на трибуну

3:2 Анхель Корреа - б'є під поперечину, без шансів для Зоммера

2:2 Франческо Ачербі - сильно б'є під поперечину по центру, а Облак стрибає у правий кут

2:1 Родріго Рікельме - б'є у лівий кут, а Облак стрибає у правий

1:1 Деві Классен - сильно б'є у лівий кут, але Облак дістає удар

1:1 Сауль Ньїгес - сильний удар лівіше. Зоммер вгадує і відбиває ногою

1:1 Алексіс Санчес - б'є лівіше центру, але Облак, падаючи, встигає підставити руку

1:1 Мемфіс Депай - сильний удар під поперечину, ще й не вгадав Зоммер

0:1 Хакан Чалханоглу - потужний удар у ліву дев'ятку. Облак хоч і вгадує, але шансів відбити удар немає

00:35. починається серія пенальті

00:34. на нас чекає дуель двох Янів - Зоммера і Облака. Обидва вміють відбивати 11-метрові

120 хв. отже, друга за два дні серія пенальті

120 хв. і дає Марчиняк свисток про завершення другого екстратайму

120 хв. Рікельме з кутового намагався закрутити м'яча у ворота - Облак вибиває кулаками в аут

120 хв. удар Рікельме - блокують захисники. І буде кутовий

118 хв. а от зі стандарта господарі нічого не створили

117 хв. Депай тікає від Біссека і той збиває форварда

117 хв. який шанс був у Лаутаро. Але підслизнувся і не зміг пробити з лінії воротарської

116 хв. якось свіжіше італійці виглядають

115 хв. гострими атаками з фланговими подачами обмінялися команди. Але без ударів

113 хв. б'є Чалханоглу - надто високо. Десь в метрі над поперечиною

112 хв. Сауль збиває Алексіса Санчеса перед карним майданчиком - дуже небезпечний стандарт для гостей

111 хв. і остання заміна у "Інтера": замість Мхітаряна на полі з'явився Деві Классен

110 хв. контратака господарів 3 в 4, але Аспілікуета виконав бездарну передачу на суперника

109 хв. сильний удар Чалханоглу - блокує хтось з захисників

108 хв. "нерадзуррі" великими силами в атаці, а господарі всією командою на своїй половині поля

106 хв. замість Грізманна вийшов Сауль Ньїгес

00:17. і починається четвертий тайм

00:15. зараз команди поміняються сторонами поля і одразу почнеться другий екстратайм

105+4 хв. завершується перший екстратайм

105+3 хв. справжня заруба зараз на полі. М'яч відривається разом з ногами

105+2 хв. Ачербі в центрі поля притримав за футболку Корреа - залізна жовта

105 хв. Депай б'є зі штрафного і потрапляє в голову де Врею у стінці. Той від удару аж присів

104 хв. і контра "Атлетіко". Депай рветься до воріт, прокидає м'яч повз Чалханоглу і турок змушений його збивати

103 хв. непогану передачу виконав справа Алексіс на Лаутаро, але капітан "інтера" не зміг як слід пробити

102 хв. від гріха подалі міняє Індзагі Тюрама. Замість нього виходить ветеран Алексіс Санчес

101 хв. Савіч сміється)

101 хв. вердикт VAR - нічого такого. Можна грати. Тюрам лишається на полі

100 хв. Тюрам вхопив за причинне місце Савіча. Перегляд VAR на предмет червоної картки

98 хв. міняє правого вінгера дон Дієго. На лаву запасних сідає Льоренте, а на поле виходить Сесар Аспілікуета

98 хв. Лаутаро б'є головою після подачі кутового справа - м'яч рикошетом від газону пролетів поруч зі стійкою воріт

97 хв. гольовим епізодом відповідає і "Атлетіко". Рікельме зліва прострілив на Депая. Мемфіс пробив у дотик - Зоммер бере удар

94 хв. який момент марнує Тюрам. Маркус бив з кількох метрів - але м'яч полетів вище воріт. Маркус і сам не зрозумів як, лише схопився за потилицю

93 хв. контратака "Інтера". Тюрам вивів на удар Дарміана, а той замешкався і був накритий захисниками

91 хв. по дві заміни ще мають Сімеоне і Індзагі

23:57. а у нас гра триває. І Марчиняк дає свисток про початок першого екстратайму

23:54. завершилась гра у Дортмунді. Божевільна там була кінцівка. На четвертій компенсованій хвилині Люк де Йонг з забійної позиції пробив вище воріт. А через хвилину в контратаці Марко Ройс поставив крапку в матчі. 2:0, у чвертьфіналі гратиме "Боруссія"

23:53. вчора вже одна серія пенальті була, може й сьогодні буде. Нагадаю, вчора "Арсенал" по пенальті пройшов "Порту", вигравши післяматчеву серію з рахунком 4:2

90+4 хв. перерва. Отже, невеличка павза і далі додатковий час

90+4 хв. і ще одна спроба у "Атлетіко". Але не пройшов пас на Депая

90+3 хв. Боже, який момент не реалізовує "Атлетіко". Грізманн просто ідеально викотив під удар Рікельме, а той з пробив вище. Сімеоне від відчаю аж приліг. Забивати, звісно ж, треба в таких ситуаціях

90+3 хв. схоже, будуть екстратайми

89 хв. за грубу гру проти Фраттезі жовту отримав Коке

88 хв. і "Атлетіко" не зупиняється, хоче виграти в основний час

87 хв. атака лівим флангом. Пішов пас в центр на Коке, а той видав розкішний асист на Депая. Мемфіс впевнено реалізовує момент, першим дотиком прийнявши м'яч, а другим бездоганно пробивши у вільний кут

87 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Депай

85 хв. стійка рятує "Інтер" після хльосткого удару Депая зліва з 15-ти метрів у ближній кут

84 хв. і ще дві заміни від Індзагі: замість Барелли і Дімарко вийшли Янн-Аурель Біссек і Давиде Фраттезі

81 хв. контратака гостей після кутового господарів. Дімарко виводить Бареллу сам на сам, Ніколо втікає від захисника і вирішує бити, не зближаючись з Облаком. Пробив, скажемо відверто, не найкращим чином - в руки Облаку

81 хв. о, а це вже щось схоже на штурм воріт Зоммера. Але де ж удари. В карному майданчику "нерадзуррі" зараз "сталінград"

80 хв. усі козирі дістав з кишені Дієго Сімеоне

79 хв. замість Морати і Моліни виходять Мемфіс Депай і Пабло Барріос

78 хв. другий гол забиває "Боруссія", але після перегляду VAR скасовують взяття воріт

78 хв. ще дві заміни готує Сімеоне

76 хв. "Інтер" марнує 100-відсоткову нагоду. Лаутаро віддав пас-цукерочку на Тюрама. Той вийшов сам на сам з Облаком, але пробив вище воріт

75 хв. Рікельме зміщається зліва в центр і б'є з 20-ти метрів - невеличкий рикошет і повз ворота

75 хв. зазирнемо у Дортмунд. Там, як і раніше, мінімальна перевага "Боруссії"

73 хв. і перші заміни робить Індзагі: замість Бастоні і Думфріса на полі з'явились Фраческо Ачербі і Маттео Дарміан

71 хв. чи то почув мене дон Дієго, чи вже бачить, що не витягують. І робить заміни. Замість Де Пауля і Ліно вийшли Родріго Рікельме і Анхель Корреа

65 хв. час на користь "нерадзуррі". А от "Атлетіко" потрібні свіжі сили. Сімеоне, давай заміни

60 хв. Льоренте справа класно прострілив в карний майданчик і Мората пробив сходу з 11-ти метрів - значно вище. А міг пропустити на Грізманна, той був у значно кращій позиції для удару

59 хв. засушують гру "нерадзуррі"

58 хв. Мхітарян не дає Мораті пробити здалеку

53 хв. о, прокинулось "Атлетіко". Кожна наступна атака гостріша за попередню. Ще й "Метрополітано" жене "матрацників" вперед

52 хв. який момент у господарів. Льоренте справа ефектно проскочив Дімарко і ідеально покатив під удар Грізманну. Антуан метрів з 12 пробив в дотик у ближній кут - Зоммер робить сейв

50 хв. активніше почали другий тайм гості. Більше націлені на атаку

46 хв. поки без замін

23:03. повертаємося на "Ванда Метрополітано" і Марчиняк дає свисток про початок другого тайму

22:49. ще один чвертьфіналіст визначиться у нас, а восьмий - у парі "Боруссія" - ПСВ. Після першого тайму дортмундці перемагають завдяки швидкому голу Санчо. Загальний рахунок 2:1 на користь "Боруссії", але у нідерландців ще є 45 хвилин. Як і в гравців "Атлетіко"

22:48. нагадаю, у 1/4 фінала вже вийшли іспанські "Реал" і "Барселона", англійські "Манчестер Сіті" та "Арсенал", німецька "Баварія" і французький ПСЖ

45+1 хв. перший тайм завершується. Отже, поки бойова нічия і "Інтер" на цю хвилину проходить у чвертьфінал

43 хв. і знову гострота біля воріт Зоммера. Грізманн на замаху прибрав де Врея і з десяти метрів бив у дальній кут, але його співвітчизник Павар встиг заблокувати м'яч

41 хв. в центрі поля Ермосо грубо зіграв проти Барелли

39 хв. не довго "Інтер" вів у рахунку - "матрацники" повертаються у гру

37 хв. отже, Марчиняк вказує на центр поля. Гол зараховано

36 хв. чекаємо, перегляд VAR на предмет офсайду у Морати, який брав участь в епізоді

35 хв. рикошет від захисника і француз з лінії воротарського майданчика розстрілює Зоммера

35 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Грізманн

33 хв. блискучу атаку розіграли гості. У завершальній фазі Барелла зліва ідеально викотив під удар Дімарко, а той з неробочої правої розстріляв ворота Облака

33 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Дімарко

23 хв. відповідь господарів. Сходу Грізманн сильно пробив - м'яч полетів до глядачів

22 хв. і ще одна небезпечна контра гостей. Але у Дімарко не вийшов пас на Тюрама. Вітсель встиг перехопити м'яч

21 хв. команди швидко переходять центр поля. Боротьби хоч і багато, але не в'язкої

18 хв. Лаутаро вирішив пробити метрів з 30. Рикошет від захисника і м'яч летів по дузі під поперечину - але Облак спокійно його піймав

16 хв. намагався контратакою відповісти й "Атлетіко", та у Грізманна не вийшов пас на Моліну

13 хв. цього разу проходить контратака справа. Дюмфріс вривається в карний майданчик і сильно б'є у ближній кут - Облак відбиває м'яч перед собою. Дюмфріс підхоплює м'яч і ще раз б'є, хоча міг віддати на Лаутаро на порожні ворота. А так - Облак відбив і цей удар

10 хв. "Інтер" тікав у контратаку, але Тюраму не вдалося справа перевести м'яч на протилежний фланг на Дімарко

5 хв. і це, на хвилинку, був перший потенційно гольовий момент у "матрацників", бо в Мілані навіть ударів в площину не було

5 хв. Ліно взяв гру на себе, пройшов трьох суперників і зліва сильно пробив низом у дальній кут - Зоммер відбиває м'яча перед собою, але Мората на добивання не встигає

2 хв. кілька рикошетів на користь господарів, і м'яч ледь не потраптив до Морати перед воротами, але де Врей все ж випередив форварда. Потім була гостра подача Ліно зліва - але ніхто не дістав до м'яча

22:01. стартовий свисток - і господарі починають з центру поля

21:58. для однієї з команд востаннє в сезоні

21:57. команди виходять на поле - слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:50. що Дієго Сімеоне, що Сімоне Індзагі виставили чи не найсильніші склади на гру. У "нерадзуррі" сьогодні відсутній у заявці автор голу в міланському матчі Марко Арнаутович. Через невелике ушкодження. Також пропустить гру і Ренато Августо. Але й без цих гравців у Індзагі є ким посилити гру з лави запасних

21:45. вітаємо з Мадриду, де за кілька хвилин розпочнеться матч між місцевим "Атлетіко" і міланським "Інтером"

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії