RU   UA   EN  

Середа, 22 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.00
Світ

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Погляд

Кінець Путіна настане через "чорних лебедів", яких він сам запустив

Слава Рабинович про масову висилку російських дипломатів і "чорних лебедів" Путіна

Слава Рабинович про масову висилку російських дипломатів і "чорних лебедів" Путіна Фото: EPA/UPG

Безпрецедентний скандал з російськими дипломатами, яких масово видворяють багато країн, зокрема Україна (через отруєння на британській території відставного офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки), а також жахливі події в самій РФ (такі як загибель десятків людей у ТРЦ "Зимова Вишня" в Кемерово) увійдуть до числа тих подій, що в результаті матимуть фатальні наслідки для режиму Володимира Путіна.

Про "чорних лебедів", які у підсумку призведуть до краху нинішньої влади в РФ, "Апострофу" розповів російський фінансист і блогер Слава Рабинович.

У світовій дипломатії я не пам'ятаю жодного випадку, щоб така кількість країн висилала таку кількість дипломатів однієї окремо взятої держави. І як ця держава, якій говорять публічно цим кроком, що вона стала країною-вигнанцем, збирається насправді боротися з усім світом дзеркальними заходами у відповідь? Я просто не уявляю.

І за радянських часів траплялися дипломатичні скандали та вислання. Це обраховувалося десятками (якщо не сотнями) людей, з тією ж Великою Британією. Але щоб так - скоординовані з десятками країн світу одночасно дії проти путінської Росії - це безпрецедентна історія. Але вона така ж безпрецедентна, як і атака путінського ОЗУ на території Великої Британії з використанням хімічних отруйних речовин масового ураження. Тому ми знаходимося на території, що не звідана не тільки за часів пострадянської Росії, але, мабуть, і в часи радянської Росії.

Кожна з таких подій (як висилка дипломатів або трагедія з пожежею в Кемерово, - "Апостроф") не має окремого, термінального, кінцевого, фатального значення для путінського ОЗУ. Але, по-перше, всі ці події приплюсовуються та мають кумулятивний сумарний ефект. І в якийсь момент, колись це досягне критичної маси для того, щоб зазомбовані телебаченням люди, які досі не в змозі побудувати в своїй голові елементарні причинно-наслідкові зв'язки, у підсумку почали прозрівати.

Читайте також: Це новий етап, може дійти до світової війни: що означає видворення дипломатів РФ

По-друге, путінське ОЗУ в якийсь момент точно буде відсторонене від влади. Ми зараз не знаємо, як, але знаємо точно, що режим путінського ОЗУ не вічний, він колись закінчиться. І він, швидше за все, падатиме за певного збігу різних обставин, описаних в теорії "чорних лебедів" - через якісь непередбачувані події, що зійдуться в одній точці.

Якщо у звичайних випадках, в звичайному житті нормальних країн і нормальних людей "чорні лебеді" трапляються так, як описано в теорії [Нассіма Талеба], то у випадку путінського ОЗУ воно саме є генератором чорних лебедів. Я впевнений, що воно згенерує ще багато таких (подій), і це його і погубить.

Новости партнеров

Загрузка...

Читайте також

Кримський міст буде просто знесений: як це станеться

Кандидат геолого-минералогических наук Юрий Медовар рассказал Апострофу о природном явлении, которое уничтожит Крымский мост

Може померти: чому пішов Назарбаєв і в чому вигода Росії

​​Президент Казахстана Нурсултан Назарбаєв подал в отставку. Российский оппозиционер Константин Боровой не исключает, что данное решение было согласовано с Россией

Лукашенко створив умови для "русского мира", продаючи незалежність Білорусі - Павло Усов

О том, как Лукашенко уничтожил демократию и национальную идентичность в Беларуси в угоду России, а также о рисках для мира создания Союзного государства Беларуси и РФ – читайте на Апострофе