RU  UA  EN

Четвер, 27 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.90
Бізнес

Читайте нас у Telegram-каналі

Новости партнеров

Загрузка...

Ажіотажний попит: ціни на першому відкритому аукціоні Держгеонадр зросли в 4 рази

25 жовтня в приміщенні Держгеонадр України відбувся перший за два роки аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами з метою геологічного вивчення на нафтогазових ділянках.

Про це повідомив офіційний сайт Держгеонадр.

До торгів було виставлено Черницьку (Стрийський р-н, Львівська обл.) та Липовецьку (Яворівький р-н, Львівська обл.) площі нафтогазових родовищ. Ще дві нафтогазових ділянки у Сумській та Львівській областях було знято з аукціону через відсутність заявок.

За результатами аукціону перемогу за спецдозвіл на Липовецьку площу отримала "Укргавидобування" за 15,1 млн грн. В ході аукціону, на котрому УГВ змагалась з представником ТОВ "Надра Енерджі", початкова ціна зросла у понад 4 рази з 3,5 млн грн. Черницьку площу отримала ТОВ "Стрийнафтогаз" за 2,04 млн грн.

Нагадаємо, що пакет урядових рішень про старт відкритих електронних аукціонів за користування надрами було прийнято на засіданні уряду ще 26 липня цього року.

"Зараз ми приймаємо пакет дуже важливих рішень, які повністю руйнують корупцію в надрокористуванні в Україні. Я розумію, що цей крок буде оцінено в специфічних колах негативно і ми створюємо собі ще більше ворогів, але ми чесно вчиняємо по відношенню до України та українців", - заявив тоді прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Новости партнеров

Загрузка...