RU  UA

Пʼятниця, 13 грудня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
23.35
Банки

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

12 грудня

11 грудня

10 грудня

9 грудня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

МВФ висунув Зеленському ультиматум через Коломойського

Міжнародний валютний фонд, який збирався надати фінансову допомогу Україні, відклав її через можливу неспроможність президента Володимира Зеленського, пов’язану з поверненням мільярдів доларів, виведених з українських банків, в тому числі Приватбанку.

Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на The Wall Street Journal.

"Серед викликів, з якими зіткнувся Київ у отриманні підтримки МВФ - Ігор Коломойський, магнат і прихильник Зеленського, який перебуває під слідством у США. Коломойський і ще один бізнесмен володіли по 45% акцій найбільшої в Україні фінансової установи, Приватбанку, до його націоналізації", - пише видання.

Так, МВФ буде затримувати наступні транші, поки не переконається, що команда Зеленського докладає зусиль, щоб повернути близько $15 млрд, виведених з більш ніж понад 100 банків, включаючи Приватбанк, за останнє десятиліття.

"Коломойський, один із найбагатших людей України, активно підтримував Зеленського під час його президентської кампанії. Коломойський повернувся в Україну з еміграції в травні після того, як Зеленський виграв боротьбу за президентську посаду, і з того часу публічно зустрічався з президентом. За словами людей, знайомих з переговорами Фонду з Україною, МВФ пильно стежить за їх відносинами", - зазначає WSJ.

Як повідомляв "Апостроф", раніше у МВФ назвали умови підйому економіки в Україні.

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...