RU  UA  EN

Середа, 17 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.80
Політика

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Новини

17 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Турист в єгипетському готелі: Порошенко відповів на висловлювання Зеленського

Президент України Петро Порошенко відповів на заяву новообраного глави держави Володимира Зеленського, зазначивши, що згоден на будь-яку дату його інавгурації.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Також Порошенко заявив про те, що до інавгурації залишається чинним главою держави і виконує свої обов'язки відповідно до Конституції.

"Україна - це не номер в єгипетському готелі, як здається пану Зеленському. Передача влади - це складний і відповідальний процес. І Петро Порошенко прагне здійснити його згідно із європейськими традиціями, так як це прийнято в демократичних країнах", - йдеться в повідомленні.

Також в АП зазначили, що Порошенко підтверджує своє запрошення Зеленському, озвучене ще 30 квітня - не чекаючи інавгурації, провести зустрічі для того, щоб обговорити найважливіші питання життєдіяльності країни, так само як і будь-які інші питання, пов'язані з передачею повноважень і відповідальності.

"Отже, в команді Петра Порошенко не сприймають ніяких претензій щодо нібито затягування інавгурації. У той же час вважають позитивним сам факт того, що обраний президент порушив, нарешті, монополію Ігоря Коломойського на публічне формування порядку денного нової влади і хоча б у чомусь продемонстрував свою позицію... Можливо навіть без консультацій з їхнім спільним адвокатом", - додали в прес-службі Адміністрації президента.

Нагадаємо, в США заінтригували візитом важливої делегації на інавгурацію президента Володимира Зеленського.

Як повідомляв "Апостроф", команда новообраного президента України Володимира Зеленського вже підготувала проект указу про розпуск Верховної Ради України.

Новости партнеров

Загрузка...