RU  UA  EN

Пʼятниця, 21 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.15
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

21 червня

20 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Готуємося до гіршого: вчені озвучили сценарій глобальної катастрофи, яка може викликати голод і війни

Міжнародна група вчених дала прогноз найгіршого сценарію глобального потепління, який може привести до війн та голоду.

Про це повідомляє видання Science Alert.

В результаті танення льодовиків через глобальне потепління можуть бути затоплені території, на яких проживає 187 мільйонів чоловік. Під загрозою опиняться такі великі міста, як Нью-Йорк і Шанхай.

Відзначається, що внаслідок потепління почнеться міграційна криза, яка може привести до війн та інших лих.

Згідно зі сценарієм вчених, протягом наступних 80 років планета нагріється на п'ять градусів за Цельсієм, при цьому рівень моря підніметься на два метри. Це більш ніж в два рази перевищує оцінки ООН, які передбачають підвищення рівня моря до 2100 року на 97 сантиметрів в тому випадку, якщо викиди вуглецю продовжать рости.

"Затоплення прибережних територій призведе до втрати 1,8 мільйона квадратних кілометрів суші, що перевищує площу Франції, Німеччини, Іспанії та Великобританії. При цьому велика частина втрачених земель буде частиною критично важливих регіонів, де виробляються продукти харчування", - йдеться в повідомленні.

Згідно з дослідженням, в цьому випадку більш 2,5% всього населення Землі будуть змушені переселятися в інші місця. Число кліматичних біженців буде приблизно в 200 разів більше, ніж число прибулих в країни Європейського союзу з Близького Сходу під час міграційної кризи, що почалася в 2015 році. Це призведе до серйозних соціальних потрясінь та війн.

Як повідомляв "Апостроф", кардинальні зміни клімату на нашій планеті руйнують коралові рифи.

Новости партнеров

Загрузка...