RU  UA  EN

Вівторок, 15 жовтня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.60
Суспільство

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

15 жовтня

14 жовтня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Під Дніпром модель звернулася до влади, станцювавши еротичний танець: фото і відео

Відома танцівниця і модель Юлія Белайша прийняла рішення звернути увагу влади на недобудову басейну в Нікополі Дніпропетровської області за допомогою еротичного танцю на місці будівництва.

Запис і фото її танцю були викладені нею у відкритому доступі.

Так, дівчина станцювала сексуальний танець в купальнику в котловані, який був розритий для встановлення фундаменту на місці будівництва басейну.

Слід зазначити, що басейн в Нікополі Дніпропетровська обласна державна адміністрація почала будувати в 2018 році, проте весною 2019 роки роботи різко зупинилися. Спочатку здачу об'єкта анонсували на кінець 2019 року, потім перенесли на 2020 й.

"А басейн взагалі будувати збираються? А то пообіцяли і вистачить, нехай нікопольчани уві сні плавають", - підписала відео модель.

Як повідомляв "Апостроф", раніше модель з Дніпра Анна Мінюкова (Ася Міковіч), заявила, що роздягнеться для фотосесії, якщо мер міста Борис Філатов виграє парі з президентом України Володимиром Зеленським.

Через деякий час вона виклала в мережу еротичну фотосесію з моста, що частково обвалився, в Харкові і закликала керівництво міста зайнятися ремонтом об'єкта.

Новости партнеров

Загрузка...