RU  UA  EN

Субота, 23 листопада
  • НБУ:USD 41.00
  • НБУ:EUR 43.00
НБУ:USD  41.00
Суспільство

Новини

22 листопада

Всі новини

Скандал на мільйони: у Київській області вкрали гроші на боротьбу з коронавірусом

Прокуратура Київської області оголосила підозру у привласненні 10,5 млн грн державних коштів постачальникові медичного обладнання для боротьби з COVID-19. Керівника Товариства з обмеженою відповідальністю підозрюють за ч. 5 ст. 191 КК України.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Київської області на сторінці у Facebook.

В ході слідства встановлено, що керівник товариства та Департамент охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації в порядку, передбаченому Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 року №225 "Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України" уклали договір про поставку з Китаю на територію України обладнання для анестезії та реанімації, а саме 15 апаратів штучної вентиляції легень загального призначення для інтенсивної терапії вартістю 10,5 млн грн.

"За результатами договору на рахунок товариства перераховані бюджетні кошти, які в подальшому незаконним шляхом скеровані на банківські рахунки іншого підприємства, що не було виробником зазначеного обладнання. У результаті чого, апарати ШВЛ до лікарень Київської області не поставлено, а договір не виконано, що призвело до ускладнення надання медичної допомоги громадянам України, а кошти безповоротно направлено до іншого підприємства не за призначенням", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, в даний час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Також правоохоронці перевіряють причетність до розтрати державних коштів службовими особами Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Як повідомляв "Апостроф", чиновників Державного підприємства "Житомирський бронетанковий завод" викрили у зловживаннях на 2,5 млн грн під час ремонту систем захисту Збройних Сил України.

Версія для друку
Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter
Розділ: Суспільство
Теги: