RU  UA  EN

Середа, 22 січня
  • НБУ:USD 41.80
  • НБУ:EUR 43.35
НБУ:USD  41.80
Суспільство

Новини

22 січня

Всі новини

Зможе протриматися на одному заряді тиждень: як зберегти батарею смартфона

Щоб мобільний телефон тримав заряд ще довше та можна було залишатися на зв’язку під час тривалих відключень світла в Україні, є багато простих актуальних лайфхаків, у тому числі, для можливості витрачати менше заряду під час постійного гортання Telegram-каналів для пошуку необхідної інформації.

Про це повідомляє dovkola.media.

Читайте також: Чому не варто заряджати телефон до 100% і який варіант оптимальний

Стільникові дані

Багато зарядку витрачається на пошук мережі під час відключень електроенергії, тому у разі нестабільного зв'язку або якщо він взагалі пропав, варто вимкнути стільникові дані. Тоді гаджет буде доступним для дзвінків. Також у разі відсутності Wi-Fi, треба відключити відповідну функцію. Якщо в телефоні дві сімки, то рекомендується відключити ту, де мобільний зв’язок гірше.

Режим польоту

Це найвідоміший спосіб заощадити заряд, як й просто вимкнути гаджет. Під час режиму польоту доступні оффлайн додатки, карти, а також камера. В цьому режимі смартфони можуть протриматися до семи дні.

Автозавантаження у Telegram

Якщо витрачається багато часу на читання Telegram-каналів, то треба зменшити споживання трафіку. Для цього перейти в Дані, а потім Автозавантаження. Там можна виключити все (зображення, відео, gif) або виставити обмеження на розмір файлу, який буде завантажуватися.

Нічна тема

Багато хто з українців перейшов на нічну тему на смартфоні, що допомагає збільшити роботу телефона. Також можна максимально знизити яскравість екрана.

Інше

Також радять вимикати автообертання екрана, автозавантаження оновлень додатків та використовувати режим економії енергії. У теплі заряд зберігається довше. Крім того, на Andriod можна заборонити використання застосунків у фоновому режимі. Варто також купити радіоприймач. По радіо оголошують новини та інформацію про повітряну тривогу на таких радіохвилях: АМ 1278 кГц, 1404 кГц, 657 кГц, 873 кГц та 98 FM, 105 FM.

Раніше ми пояснювали, чи можна залишати зарядку телефону в розетці.