Взимку нерідко люди скаржаться на телефон, що часто відключається, що може сильно зіпсувати настрій.
"Апостроф" розповідає, як можна впоратися із цією проблемою.
Читайте також: Смартфон не можна залишати будь-де: п'ять місць, де його не варто класти
Річ у тому, що для портативної електроніки використовують літійні та літійполімерні акумулятори, які не можуть працювати при дуже високих або занадто низьких температурах, коли електроліт всередині них починає перегріватися або замерзати. Але це не діагноз і деякі правила допоможуть не залишатися без зв'язку навіть у люті морози.
Звичайно ж, найочевидніший спосіб – не використовувати свій гаджет на морозі. На вулиці у сильні морози не потрібно діставати телефон із сумки чи чохол. А сам чохол неодмінно має бути утепленим. Вибір – величезний.
Якщо потрібно обов'язково зателефонувати, не потрібно вести по півтори години. Дзвінки повинні бути обмежені 3-5 хвилинами, а бажаючим використовувати смартфон для навігації потрібно обов'язково подбати про чохол та рукавички.
Також необхідно обов'язково уникати різких перепадів температур. Так, якщо телефон довго використовується на холоді, то йому потрібен час, щоб зігрітися. Швидкий перехід із морозу в тепле банківське відділення або нагрітий офіс може спричинити появу конденсату всередині будь-якої техніки. Зрозуміло, що телефон за це "дякую" не скаже.
Нагадаємо, раніше ми писали, що робити, якщо смартфон не підключається до Wi-Fi.
- Вас може зацікавити:
Як змусити смартфон працювати довше на одному заряді: 6 простих правил
Що робити, якщо смартфон впав у воду: 11 порад
Карту не знайдено? Шість причин, чому смартфон "не бачить" сімку