У випадку призову до ЗСУ поліцейських та студентів, які здобувають другу вищу освіту, це суттєво допоможе поповнити ряди армії, зокрема посилити командний "кістяк".
Таку думку висловив колишній командир роти батальйону "Айдар" Євген Дикий в ефірі Апостроф TV.
Читайте також: В Україні хочуть змінити закон про мобілізацію: що готує Рада
За його словами, якщо касувати відстрочку по другій вищій освіті, то таким чином можна залучити до армії близько 80 тисяч людей.
"Їх усіх можна послати на дуже хороші тримісячні курси, які випускають молодших лейтенантів, і маємо кістяк власне командирів відділень, командирів взводів", - вважає військовий.
Також Дикий дотримується думки, що 250 тисяч поліцейських у воєнний час – розкіш. На його переконання, доцільно зменшити квоту бронювання поліції на 50 тисяч осіб.
Окрім того, військовий вважає доцільним залучати до служби в армії співробітників ДБР, НАБУ та фіскальної поліції, оскільки вони мають відповідну базу: регулярно, раз на рік, проходять медкомісію, здають норми фізпідготовки і мають навички володіння зброєю.
Нагадаємо, на Закарпатті спіймали ухилянта, який вже вчетверте намагався незаконно перетнути кордон.
- Вас також може зацікавити:
Чи можуть ухилянтам блокувати банківські картки: юрист розставив всі крапки над "і"
Наскільки законно шукати призовників вдома: коментар юриста
В Україні десятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.