RU  UA  EN

Пʼятниця, 15 листопада
  • НБУ:USD 41.00
  • НБУ:EUR 43.40
НБУ:USD  41.00
Суспільство

Новини

14 листопада

Всі новини

Цифра збільшується: в ЗСУ озвучили кількість відгуків на вакансії за два місяці

За два місяці функціонування, ініційованого Міністерством оборони проекту з рекрутингу в ЗСУ, вже понад 50 тисяч відгуків на розміщені вакансії. І щотижня ця кількість збільшується.

Про це уповноважений представник Міністерства оборони України з рекрутингу Олексій Бежевець розповів в інтерв'ю АрміяInform.

Читайте також: Лазівок для ухилянтів стане менше: яких змін очікувати з мобілізацією-2024

"Ми бачимо зараз, що ініціатива, яка почалася з середини листопада минулого року щодо співпраці із цими онлайн-платформами (рекрутинговими платформами), дуже активно розвивається. За кількістю військових частин, які долучились, нині це вже більш ніж пів тисячі підрозділів. І це тільки за два останні місяці. І вже більш ніж 50 тисяч відгуків на розміщені вакансії. Щотижня кількість збільшується”, - сказав Бежевець.

За його словами, це показує, що вже з'явилася довіра до людей, які цим займаються, що це дійсно працює. Проте, водночас, згадані онлайн-платформи виконують фактично лише функції джоб-бордів, дошки оголошень, військові частини просто розміщують там наявні в них вакансії.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в Україні посилюють мобілізацію.

  • Вас також може зацікавити:

Як за законом, повинні вручатися повістки: у ТЦК спростували 10 міфів

Тільки через ТЦК: як діють нові правила перевірки чоловіків на кордоні

Кого мобілізують до війська у грудні: повний перелік категорій військовозобов’язаних

В Україні десятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.