Понеділок, 6 травня

6 травня

5 травня

Названо найкращого гравця восьмого туру Прем'єр-ліги: опубліковано відео

Експертна рада української Прем'єр-ліги вибрала найкращого гравця за підсумками восьмого туру чемпіонату. Їм було визнано півзахисника київського "Динамо" Віктора Циганкова.

У матчі проти "Олександрії" на "Олімпійському" Циганков провів на полі всі 90 хвилин і допоміг своїй команді здобути впевнену перемогу. На 68-й хвилині зустрічі півзахисник своїм точним ударом під поперечину встановив на табло остаточний рахунок поєдинку - 3:0.

Гол Циганкова

До експертної ради Прем'єр-ліги входять Леонід Буряк, Олег Венглинський, Сергій Нагорняк, Олександр Сопко, Віктор Грачов, Йожеф Сабо, Дмитро Поворознюк, Геннадій Орбу, Ігор Яворський, Анатолій Чанцев і Степан Юрчишин.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що фанати принизили гравців "Карпат" після ганебної поразки.