Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Запорізький "Мотор" програв в першому турі гандбольної Ліги чемпіонів

У матчі першого туру групового турніру Ліги чемпіонів з гандболу запорізький "Мотор" на своєму майданчику зазнав поразки від французького ПСЖ.

Український клуб вдало почав матч і двічі вів у рахунку - 1:0 і 3:2, але французи поступово перехопили ініціативу і вийшли вперед. По ходу першого тайму українцям вдавалося триматися на дистанції в 2-3 м'ячі, але в кінцівці французи пішли у відрив. У підсумку 12:17 до перерви.

У другому таймі ПСЖ грамотно грав за рахунком і жодного разу не дав "Мотору" наблизитися і створити інтригу. Фінальна сирена зафіксувала перемогу ПСЖ з різницею в шість м'ячів.

"Мотор" (Україна) - ПСЖ (Франція) - 29:35 (12:17, 17:18)

У групі з "Мотором" також виступають данський "Ск'єрн", угорський "Пік Сегед", німецький "Фленсбург", хорватський "Загреб", словенське "Цельє" і французький "Нант".

Наступний матч "Мотор" проведе в гостях зі "Ск'єрном". Матч відбудеться 23 вересня.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що юні українські спортсмени завоювали Кубок світу.