Четвер, 25 квітня

25 квітня

Арбітр думав вісім хвилин: відео зі спірним епізодом в футбольному матчі стало хітом у мережі

У матчі третього туру чемпіонату Мексики "Гвадалахара" - "Толука" стався спірний епізод, після якого арбітр витратив вісім хвилин на перегляд відеоповтору.

У кінцівці зустрічі за рахунку 1:0 на користь "Гвадалахари" голкіпер господарів Рауль Гудіньо зреагував на удар суперника, після чого м'яч прокотився по лінії воріт.

Головний арбітр зустрічі звернувся за допомогою до відеоповтору, протягом восьми хвилин намагався зрозуміти, чи був гол, і в результаті не зарахував взяття воріт.

Відзначимо, що в чемпіонаті Мексики використовується система відеодопомоги арбітрам, проте немає системи автоматичного визначення гола.

У мережі розділилися думки про те, чи варто було зараховувати в даній ситуації гол.

"М'яч повинен повністю перетнути лінію, а не тільки своєю нижньою частиною. Так що це не гол", "Як на мене, то рефері помилився", "Гарна позиція камери, але і цього недостатньо - потрібна камера в перекладині", "Не знаю, чому багато хто не погоджується - м'яч повністю так і не перетнув лінію", - коментують відео фанати.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що футбольний матч в Австралії був перерваний через незвичайну причину.