• НБУ:EUR 40.00
НБУ:USD  39.80

28 березня

Збірна України зазнала чергової ганебної поразки на чемпіонаті світу з хокею

Збірна Румунії розгромила національну команду України в матчі 4-го туру хокейного чемпіонату світу, який проходить в Естонії.

Українці вкрай невдало розпочали матч, пропустивши шайбу вже на 3-й хвилині, відзначився Балаж. У кінцівці першого періоду румуни збільшили розрив у рахунку завдяки голу Біро. У другому ігровому відрізку українцям вдалося відіграти одну шайбу завдяки точному кидку Бабинця. Але всього через пару хвилин Костянтин відновив статус-кво. У 3-му періоді румунська збірна довела справу до розгрому зусиллями Буточнова і Рокалі.

Україна - Румунія - 1: 5 (0:2, 1:1, 0:2)

Закинуті шайби: Бабинець (37) - Балаж (3), Біро (19), Костянтин (39), Буточнов (47), Рокалі (58)

Після 4 турів Україна, набравши 3 очки, ділить 5-6 місця з Нідерландами, і ризикує вилетіти з третього дивізіону світової першості. В останньому турі українці зіграють з Естонією. Поєдинок відбудеться 4 травня.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в 2-му турі Україна програла Польщі.