Субота, 20 квітня

20 квітня

19 квітня

Україна - Італія: відео голу

У матчі 1/2 фіналу чемпіонату світу U20 збірна України обіграла Італію з рахунком 1:0 і вийшла у фінал. Поєдинок відбувся в польській Гдині на стадіоні ГОСіР.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Україна - Італія.

Єдиний гол був забитий на 65-й хвилині. Єфим Конопля пройшов по флангу і прострілив у центр штрафного, де неприкритий Сергій Булеца точно пробив з 10 метрів. У кінцівці зустрічі італійці забили гол у відповідь, але він був скасований після перегляду відеоповтору через фол в атаці.

УКРАЇНА - ІТАЛІЯ: ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Україна - Італія - 1:0 (0:0)

Гол: Булеца, 65

Україна: Лунін, Попов, Бондар, Конопля, Чех (Хахльов, 69), Безкоровайний, Дрішлюк, Корнієнко, Булеца (Сафронов, 83), Сікан (Супряга, 63), Кащук.

Італія: Пліццарі, Пеллегріні, Дель Прато, Раньєрі, Габбі, Еспозіто (Капоне, 73), Фраттезі (Альберіко, 46), Белланова, Тріпальделлі (Олівьері, 84), Скамакка, Пінамонті.

Попередження: Сікан (1), Попов (55), Раньєрі (75).

Вилучення: Попов (79).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в чвертьфіналі збірна України обіграла Колумбію.