Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Світоліна у драматичній боротьбі вилетіла з великого турніру в США: відеоогляд

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна у впертій боротьбі програла грекині Марії Саккарі в чвертьфіналі турніру WTA Premier у Сан-Хосе. Поєдинок тривав 2 годин 32 хвилини.

У першій партії українська спортсменка не залишила Саккарі жодного шансу, зробивши чотири брейки і розгромивши суперницю з рахунком 6:1. Другий сет також довгий час проходив під диктовку Світоліної, яка за рахунку 5:3 подавала на матч, але не реалізувала три матчболи і впустила гейм. Українка могла завершити матч в наступному геймі на подачі суперниці, але знову не використала матчбол. У підсумку сет перейшов в тай-брейк, який виграла Саккарі.

В середині вирішальній партії Світоліна програла свою подачу і Саккарі довела матч до перемоги.

Еліна Світоліна (Україна) - Марія Саккарі (Греція) - 6:1, 6:7 (3), 3:6

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Світоліна знялася у відвертій фотосесії.