НБУ:USD  39.55

20 квітня

19 квітня

Медведєв - Надаль: повний відеоогляд фіналу US Open

Іспанський тенісист Рафаель Надаль став переможцем Відкритого чемпіонату США (US Open), обігравши в фіналі росіянина Данила Медведєва.

33-річний Надаль виграв два перші сети і впевнено йшов до перемоги, але 23-річний Медведєв несподівано надав йому опір, вигравши третю і четверту партії. Надалю вдалося здобути перемогу лише в п'ятій вирішальній партії. У підсумку, матч тривав майже п'ять годин.

Надаль в четвертий раз у своїй кар'єрі став переможцем US Open і наздогнав за цим показником Джона Макінроя. Найчастіше турнір вигравали тільки Роджер Федерер, Піт Сампрас і Джиммі Коннорс (по 5).

Крім того, Надаль став 19-разовим переможцем турнірів із серії Grand Slam. За цим показником іспанський тенісист поступається тільки Федереру (20).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що 19-річна канадка обіграла легендарну Серену Вільямс у жіночому фіналі US Open.