НБУ:USD  39.20

16 квітня

15 квітня

Бразилія зганьбилася в товариському матчі з африканською збірною

Збірна Бразилії не змогла обіграти національну команду Сенегалу в товариському матчі, який проходив у Сінгапурі.

Південноамериканці відкрили рахунок вже на 9-й хвилині. Автором забитого м'яча став Роберто Фірміно. Однак розвинути успіх бразильцям не вдалося. Сенегальцям під завісу ж першого тайму вдалося зрівняти рахунок. Садіо Мане реалізував пенальті, який сам же і заробив. У підсумку - 1:1.

Товариський матч, Сінгапур

Бразилія - Сенегал - 1:1

Голи: Фірміно, 9; Мане, 45+1 (з пенальті).

Бразилія: Едерсон, Алвес, Маркіньос, Сілва, Сандро (Лоді, 79), Артур (Матеус, 68), Каземіро, Жезус, Коутіньо (Рішарлісон, 72), Неймар, Фірміно (Евертон, 59).

Сенегал: Гоміс, Гассама, Кулібалі, Сане, Колі, Куяте (Сарр, 66), Гуйє (Ндіайе, 79), Сарр (Тіуб, 90+3), Діатто, Мане, Дедьу (Діалло, 78).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Україна програла угорцям в чвертьфіналі чемпіонату світу.