Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Динамо Загреб - Шахтар - 3:3 Відеоогляд

У феєричному матчі 4-го туру групового турніру Ліги чемпіонів загребське "Динамо" і донецький "Шахтар" зіграли внічию з рахунком 3:3.

Перший тайм зустрічі завершився внічию - 1:1. У другому половині гри розв'язка наступила в заключні хвилини. Спочатку господарі голами на 83-й і 89-й хвилинах, здавалося б, вирішили результат матчу на свою користь. Однак "гірники" змогли уникнути поразки в компенсований час. Зустріч команди завершували не в повних складах через вилучення Моро і Марлоса.

Турнірне становище команд: 1. "Манчестер Сіті" - 10 очок, 2. "Шахтар" - 5, 3. "Динамо" Загреб - 5, 4. "Аталанта" - 1.

У 5-му турі "Шахтар" на виїзді зіграє з "Манчестер Сіті". "Аталанта" вдома прийматиме "Динамо". Матчі відбудуться 26 листопада.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

4-й тур, група C

ДИНАМО Загреб, Хорватія - ШАХТАР Донецьк, Україна - 3:3

Голи: Алан Патрік, 13; Петкович, 25; Іванушец, 83; Адемі, 89; Коваленко, 90+3; Тете, 90+8 (з пенальті).

Динамо: Лівакович, Теофіле-Катерин, Ділавер, Перич, Стоянович (Іванушец, 72), Моро, Адемі, Леовац, Ольмо, Оршич (Гьїра, 77), Петкович.

Шахтар: Пятов, Додо, Кривцов, Матвієнко (Дентіньо, 86), Ісмаїлі, Степаненко, Патрік (Тете, 86), Марлос, Коваленко, Тайсон, Мораес.

Вилучення: Моро, 74 (повторне попередження); Марлос, 79 (повторне попередження).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що команда Малиновського сенсаційно відібрала очки у "Манчестер Сіті".