Четвер, 28 березня

28 березня

"Шахтар" здобув важку перемогу над "Зорею" в матчі лідерів: відеоогляд

У матчі 17-го туру чемпіонату України луганська "Зоря" поступилася донецькому "Шахтарю" з рахунком 1:2. Зустріч відбулася в Запоріжжі на стаділне "Славутич-Арена".

На початку другого тайму рахунок відкрив Мораес, але через кілька хвилині рівновагу відновив Ледньов. Перемогу донецькому клубу приніс Марлос, який реалізував пенальті.

"Шахтар" лідирує в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, набравши 50 очок. "Зоря" з 34 очками займає друге місце.

"Зоря" - "Шахтар" - 1:2 (0:0)
Голи: Ледньов (61) - Мораес (54), Марлос (84, з пенальті)

"Зоря": Махарадзе, Абу-Ханна, Вернидуб, Тимчик, Ледньов, Кочергін, Луньов (Русин, 58), Юрченко, Кабаєв (Будківський, 87), Михайличенко, Іванисеня.

"Шахтар": П'ятов, Додо, Кривцов, Ісмаїлі, Матвієнко, Алан Патрік, Маркос Антоніо (Майкон, 85), Коноплянка, Марлос, Коваленко (Тете, 64), Мораес (Дентіньо, 88).

Попередження: Михайличенко (3), Марлос (12), Алан Патрік (46), Абу-Ханна (50), Ледньов (58), Мораес (72), Іванисеня (83), Тимчик (90).