1 травня

30 квітня

29 квітня

ПСЖ - Барселона: відеоогляд

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ зіграв внічию з "Барселоною" з рахунком 1:1 і за сумою двох зустрічей вийшов до чвертьфіналу.

На 30-й хвилині рахунок відкрив Кіліан Мбаппе, який реалізував пенальті. Через кілька хвилин рахунок зрівняв Ліонель Мессі, якому вдався приголомшливий дальній удар. У кінцівці першого тайму "Барселону" вперед міг вивести Мессі, але його удар з пенальті відбив голкіпер.

ПСЖ Франція - "Барселона" Іспанія - 1:1 (1:1) - перший матч - 4:1

Голи: Мбаппе (30, пенальті) - Мессі (37)

ПСЖ: Навас, Кімпембе, Курзава (Діалло, 46), Маркіньос, Флоренці (Дагба, 77), Паредес, Верратті, Гуйє (Данилу Перейра, 59), Дракслер (Ді Марія, 59), Мауро Ікарді, Мбаппе.

"Барселона": тер Штеген, Дест (Трінкау, 66), Альба, Мінгеса (Фірпо, 35), Лангле, де Йонг, Бускетс (Пьянич, 78), Педрі (Моріба, 79), Дембеле (Брейтуейт, 79), Грізманн , Мессі.

Попередження: Курзава (8), Мінгеса (25), Лангле (30), де Йонг (38), Гуйє (50), Паредес (50).