RU  UA  EN

Четвер, 19 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Світ

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

19 вересня

18 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

В країні ЄС спіймали нового шпигуна Путіна: що про нього відомо

Топ-менеджер одного з підприємств російської корпорації "Ростех" Олександр Коршунов був затриманий 30 серпня в аеропорту Неаполя за запитом США.

Про це повідомляє " Радіо Свобода ".

Коршунова підозрюють в крадіжці технологій виробництва двигунів General Electric.

"Співробітник оборонної індустрії Росії був заарештований в Італії на запит Сполучених Штатів, за звинуваченням у спробі крадіжки торгової таємниці з підрозділу General Electric в штаті Огайо", - йдеться в повідомленні.

Видання пояснює, що 57-річний Олександр Коршунов працює в російській державній Об’єднаній двигунобудівній корпорації, а раніше працював також у російському МЗС. Його затримали 30 серпня в аеропорту Неаполя, згідно з повідомленням міністерства юстиції США від 5 вересня

"Згідно зі звинуваченням, Коршунов і колишній директор італійського підрозділу General Electric Aviation Мауріціо Бьянкі наймали на роботу колишніх співробітників General Electric для підготовки технічної доповіді щодо деталей авіаційних двигунів - з використанням інтелектуальної власності компанії США", - цитує видання кримінальний позов, опублікований 5 вересня.

Відзначається, що GE Aviation - один з найбільших в світі постачальників двигунів для цивільної та військової авіації. Поглинання їм італійського виробника авіаційних компонентів сталося ще в 2013 році.

Російське посольство у Вашингтоні повідомило виданню, що російські дипломати відвідували Держдеп США, де висловили "рішучий протест" проти затримання Коршунова, назвавши його "незаконним" і вимагаючи негайного відкликання запиту на екстрадицію.

"США підозрюють, що з 2013 до 2018 року Коршунов і Бьянкі наймали колишніх співробітників італійського підрозділу GE Aviation для консультативної роботи по авіаційним двигунам", - пишуть журналісти.

Згідно з інформацією міністерства юстиції США, вся інтелектуальна власність, вироблена в результаті цієї консультативної роботи належала Росії.

"Протягом консультування, співробітники ймовірно використовували торгові таємниці, які належать GE Aviation, для створення своєї технічної доповіді", - цитує видання заяву Мін'юсту США.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", суд засудив до дев'яти років позбавлення волі працівника одного з підприємств державного концерну "Укроборонпром", якого звинуватили в шпигунстві для російської військової розвідки .

Новости партнеров

Загрузка...