RU  UA  EN

Неділя, 19 січня
  • НБУ:USD 42.05
  • НБУ:EUR 43.10
НБУ:USD  42.05

Як скасувати переказ грошей з картки на картку?

новини компаній

Інтернет-платежі стали невід'ємною частиною нашого життя. Гроші за лічені секунди потрапляють до одержувача. Але іноді переклад надходить не за адресою. Це може статися через неуважність відправника чи з вини шахраїв. Повернути гроші набагато складніше, ніж запобігти неправильному платіж.

Як убезпечити себе під час переказу коштів?

З розвитком технологій та систем безпеки банків, шахраї теж стають винахідливішими. Базові правила допоможуть уберегтися вам від неприємностей:

  1. Обережно робіть покупки з повною передоплатою на картку. Інтернет-магазини зазвичай надсилають рахунок із офіційними реквізитами. Якщо купуєте у приватних осіб, використовуйте доставку післяплатою або спеціальні сервіси великих маркетплейсів.
  2. Перед оплатою за товар чи послуги пошукайте в інтернеті відгуки про продавця.
  3. Уважно вводьте дані. Платіжний сервіс заблокує переведення на неіснуючий номер. Але якщо рахунок просто належить іншому користувачеві – гроші безперешкодно спишуться.
  4. Здійснюйте платежі лише на перевірених платформах. Дуже часто зловмисники пропонують посилання на фішингові сайти, де можуть вкрасти не тільки ваші кошти, а й персональні дані.

Де безпечно переказати гроші?

Вибір надійного сервісу важливий одразу з кількох причин:

  • Ваші дані є максимально захищеними – вони не потрапляють до третіх осіб;
  • Платіж здійснюється чітко зазначені реквізити;
  • Є служба підтримки;
  • Налагоджено співпрацю з міжнародними системами Visa та MasterCard;
  • Надається чек, який має рівну силу з виданим у відділенні банку.

Всім вищезгаданим вимогам відповідає сайт iPay.ua. Щоб зробити переказ з картки на картку на сторінці оплати https://www.ipay.ua/ua/p2p , вкажіть дані відправника (тобто свої) та одержувача:

  1. Інформація з вашої карти: номер, CVV-код та термін дії;
  2. Свій мобільний;
  3. 16 цифр картки отримувача. Зверніть увагу, що сервіс в автоматичному режимі покаже банк та платіжну систему після введення номера.
  4. Суму, яку бажаєте надіслати.

Після цього перевірте всі дані та завершіть операцію. Кошти надійдуть за лічені секунди. Саме тому практично неможливо скасувати переклад.

Що робити, якщо гроші таки потрапили не в ті руки?

Передусім зв'яжіться з банком-емітентом та повідомте про помилковий платіж. У деяких випадках транзакцію можна зупинити, якщо діяти оперативно.

Зазвичай шахраї використовують так звані "дропи" це або вкрадені, або куплені банківські картки в інших людей. Після отримання коштів шахрай швидко переводить кошти на іншу карту або переводить в готівку їх в банкоматі.

Тому оперативність у цій ситуації грає ключову роль.

Крім цього, варто написати заяву до Кіберполіції. Якщо зробити все оперативно, і шахраї не вміють вивести кошти з карти, є всі шанси повернути гроші назад.

Постраждати від обману може навіть найобережніший користувач. Тому не нехтуйте порадами з безпеки під час здійснення фінансових операцій.

Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter