Світ

27 квітня

26 квітня

Провал Євро-2016 для Франції обернувся масовим побоїщем: опубліковано відео

Поліція застосувала сльозогінний газ і кийки для розгону вболівальників, які зібралися на головному проспекті Парижа — Єлисейських полях після невдалого для Франції фіналу чемпіонату Європи з футболу-2016.

Про це повідомляє Лента.ру.

Гуляння, що почалися після перемоги збірної Португалії, переросли в зіткнення з представниками правопорядку. Хулігани почали кидати скляні пляшки, пластикові огорожі і петарди, у відповідь співробітники поліцейські застосували сльозогінний газ і гумові кийки.

Як повідомляв "Апостроф", збірна Португалії вперше в історії стала чемпіоном Європи, обігравши у фіналі Євро-2016 Францію 1:0. Переможний м'яч у ворота господарів турніру забив вийшов на заміну наприкінці другого тайму Едер - він відзначився в овертаймі.