24 березня

23 березня

22 березня

Хорватія - Україна 1:0: хроніка матчу, відео голу

Збірна України мінімально програла в Хорватії в рамках відбору на чемпіонат світу-2018. Перемогу хорватської збірної приніс гол екс-гравця "Дніпра" Ніколи Калініча.

"Монако" - "Манчестер Сіті" 3:1: хроніка матчу, відео голів

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Монако" приймав "Манчестер Сіті". "Монегаски" здобули домашню перемогу і завдяки більшій кількості голів на виїзді пробилися в чвертьфінал.

"Ювентус" - "Порту" - 1:0: хроніка матчу, відео голу

Після виїзної перемоги з рахунком 2:0 "Ювентус" здобув у рідних стінах мінімальну перемогу з рахунком 1:0, оформивши вихід в чвертьфінал турніру.

"Барселона" - ПСЖ 6:1: хроніка матчу, відео голів

У матчі-відповіді 1/8 фіналу "Барселона" приймала ПСЖ і зуміла відігратися після виїзної поразки з рахунком 0:4. Три голи в кінцівці матчу забезпечили каталонцям перемогу з необхідним рахунком і вихід до чвертьфіналу.

"Наполі" - "Реал" 1:3: хроніка матчу, відео голів

Після домашньої перемоги з рахунком 3:1 "Реал" з тим же результатом обіграв "Наполі" на виїзді. Фото матчу, відео голів та огляд поєдинку - в онлайн-трансляції "Апострофа".

Останні публікації

Ігор Циганик: збірна України може виграти у хорватії / Центральний матч групи I відбудеться на стадіоні Максимір, де Хорватія буде приймати Україну

2017-03-24 16:38

Еліна Світоліна: Головна мета на майбутнє - стати першою ракеткою світу / Перша ракетка України розповіла, що їй допомогло перемогти в престижному турнірі

2017-03-02 13:24

Екс-арбітр ФІФА Орєхов: До 90-ї хвилини суддівство матчу "Шахтар" - "Сельта" було на четвірку з плюсом / Експерт вважає, що в матчі "Шахтар" - "Сельта" асистент арбітра не заслужив на зарплату

2017-02-24 13:53

"Шахтар" - "Сельта" 0:2: хроніка матчу, відео голів / У Харкові відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи

2017-02-24 00:50

"Порту" - "Ювентус" - 0:2: хроніка матчу, відео голів / У Порту пройшов матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

2017-02-22 22:37

"Манчестер Сіті" - "Монако" 5:3: хроніка матчу, відео голів / У Манчестері пройшов матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

2017-02-21 23:40

"Сельта" - "Шахтар" 0:1: хроніка матчу, відео голу / Донецький клуб успішно стартував у плей-офф Ліги Європи

2017-02-16 22:20

"Баварія" - "Арсенал" - 5:1: хроніка матчу, відео голів / Мюнхенці приймають лондонців у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

2017-02-15 23:36

ПСЖ - "Барселона" 4:0: хроніка матчу, відео голів / Парижани розгромили каталонців в боротьбі за вихід в чвертьфінал Ліги чемпіонів

2017-02-14 23:40

Збірна Діснея проти Лего Ленда: чому розширений чемпіонат світу сподобається не багатьом / Чемпіонат світу з футболу 2026 року пройде за новим форматом

2017-01-14 14:05