Національна енергокомпанія "Укренерго" поінформувала, чи має намір запроваджувати графіки відключення електроенергії на середу, 24 червня.
Про це йдеться у повідомленні пресцентру НЕК "Укренерго".
За цими даними, наступного дня потреби у запровадженні графіків відключень світла для побутових споживачів та обмеження потужності для промисловості не буде.
Водночас споживачі мають обмежити використання електроенрегії.
"Застосування заходів обмеження споживання не планується. Користування потужними електроприладами варто перенести на денний час — з 09:00 до 17:00. Будь ласка, споживайте електроенергію раціонально", — додали в Укренерго.
Наслідки російських атак 23 червня
За даними Укренерго, внаслідок російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури на ранок були нові знеструмлення у Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській і Чернігівській областях.
Скрізь, де дозволяли безпекові умови, тривали аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики робили все можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу.
Споживання електроенергії продовжує зростати: 23 червня станом на 09:30 було на 3,5% вищим, ніж в цей же час попереднього дня. Причиною змін є спекотна погода на всій території України, що зумовлює активне використання кондиціонерів споживачами.
Як розповідав "Апостроф", 23 червня в Україні також не планували застосовувати заходи щодо обмеження споживання електроенергії.