У ніч на 23 червня російські війська завдали удару по енергетичній інфраструктурі Дніпропетровської області. Внаслідок ворожої атаки було пошкоджено об'єкт компанії ДТЕК, через що без електропостачання залишилися 34 тисячі споживачів.

Про це повідомляє ДТЕК, передає "Апостроф".

Відновлення електропостачання

Після ворожого обстрілу фахівці енергетичної компанії одразу розпочали ремонтні роботи. Як повідомили в пресслужбі ДТЕК, енергетики "оперативно розпочали відновлювальні роботи".

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Завдяки швидким діям фахівців наслідки атаки вдалося ліквідувати у стислі терміни. Вже через кілька годин після інциденту електропостачання було відновлено для всіх 34 тисяч родин, які були знеструмлені через удар.

Як повідомляв раніше "Апостроф", Укренерго попереджало, що в Україні зростає споживання електроенергії через аномальну спеку, що змушує споживачів частіше користуватися кондиціонерами. Водночас енергосистема продовжує страждати від російських обстрілів та сильних погодних умов, через що понад 160 населених пунктів залишаються без світла.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
Завантаження...