Лайм

Вибрали хлопчика на сайті: Тимур Мірошниченко з дружиною розпочали процес усиновлення

Ведучий розповів про труднощі процесу

Кілька зіркових сімей України вже повідомили про бажання усиновити дитину, і Тимур Мірошниченко з дружиною Інною - серед них. В інтерв'ю сайту afisha.bigmir.net ведучий повідомив, що вони вже розпочали процес усиновлення.

Тимур та Інна виховують 5-річну доньку Мію та 3-річного сина Марка. Пара хоче, щоб їхня прийомна дитина підходила дітям за віком.

Фото: https://www.instagram.com/timur.miroshnychenko/

"Ми постійно радимося з дітьми. Їм має бути комфортно в цьому плані. У них думки змінюються щодня. Один вечір Мія каже, що хоче собі братика, інший - що хоче сестричку. Потім Маркуся каже, що хоче братика, потім змінює думку", – каже Мірошниченко.

Сім'я вивчає фотографії дітей на сайті Міністерства соціальної політики та разом обговорює рішення.

"Діти там уже закохалися в одного хлопчика. І ми з дружиною також. Йому зараз майже 3 роки. Він підходить під віковий ценз наших дітей, щоб їм було комфортно спілкуватися разом", - розповів Тимур.

Читайте також: Ми говоримо про це: Юрій Горбунов розповів про плани усиновити сироту після війни.

Фото: https://www.instagram.com/timur.miroshnychenko/

При цьому процес усиновлення в Україні дуже бюрократизований, і поручитися за результат сім'я не може.

"Це дуже тривалий процес, і не факт, що вийде взяти саме цього хлопчика, якого ми вибрали на сайті, до того моменту, коли ми вже матимемо всі дозволи", - пояснив він.

Попит на усиновлення в Україні є дуже великим, але це не полегшує життя потенційним батькам.

"Діти, які під час війни втратили батьків, навіть ще не стоять у черзі на усиновлення. Це теж тривалий процес з боку держави. Це таке комплексне питання, дуже складне. І розумію чому - не можна просто направо і наліво роздавати дітей", - зазначив ведучий.

Читайте також: Хореограф Євген Кот розповів про бажання стати батьком прийомної дитини.

Мірошниченко вірить, що вони з дружиною роблять важливу справу для майбутнього України.

"Показуємо приклад і надихаємо. Тому що в сім'ї українські діти виростуть точно щасливішими. Пережиток радянської системи – дитячі будинки – треба ліквідувати. Практично всі держави – наші сусіди – пройшли цей шлях під час набуття членства в ЄС. Упевнений, і ми пройдемо разом, – каже Тимур. – Європейські колеги обіцяли допомогу у реформі системи опікунства вже зараз".

Новини партнерів

Читайте також