Лайм

Бред Пітт відповів на чутки про численні романи після розлучення з Анджеліною Джолі

Актор не став приховувати, що іноді читає про себе в жовтій пресі

Бред Пітт вперше прокоментував численні чутки про своє особисте життя. В інтерв'ю журналу New York Times він розповів про те, скільки жінок було у нього після розставання з колишньою дружиною Анджеліною Джолі в 2016 році.

Актор не став заперечувати, що час від часу читає про себе в пресі.

"Я не намагаюся уникати цього щосили, але спеціально не шукаю, - сказав 55-річний Пітт. - Я не знаю, з якою кількістю жінок, за їхніми словами, я зустрічався останні два або три роки, але жодна з цих пліток не є правдою. Просто щось промайнуло, але, можливо, це нічого не означає".

Коли актора запитали, чи використовував він свою привабливу зовнішність як додатковий козир, Пітт відповів негативно. Виявилося, він завжди відчував незручність через підвищену увагу до своєї персони.

"У мене були моменти, коли я бачив свої фотографії багато років назад і думав: "Цей хлопець виглядає добре". Але я не почувався так так всередині. Я провів більшу частину 90-х, ховаючись і покурюючи травичку. Мені було дуже незручно з усією цією увагою, - розповів він. - Потім я дійшов до точки, коли нібито замкнув себе в тюрму. Але зараз я виходжу і живу своїм життям".

Нагадаємо, що Бред Пітт і Анджеліна Джолі розлучилися в 2016 році. З тих пір акторові неодноразово приписували романи, і останньою його пасією "призначили" 30-річну актрису Алію Шокат. Представники Пітта спростували чутки, повідомивши, що відносини між ними виключно дружні.

Найцікавіші новини тепер в Telegram! Підписуйтесь на канал The Lime, щоб нічого не пропустити.

загрузка...

Новости партнеров

Loading...

Читайте також

Іншого вибору не було: принц Гаррі пояснив рішення відмовитися від королівського титулу

Принц Гаррі і Меган Маркл 2020. Принц Гаррі розповів про рішення відмовитися від титулів і стосунки з родиною

Канадці візьмуть принца Гаррі і Меган Маркл з однією умовою: парі доведеться платити за все самим

Принц Гаррі і Меган Маркл відмовилися від повноважень і переїдуть в Канаду - реакція громадськості. Чому принцу Гаррі і Меган не можна жити в Канаді

Принц Гаррі, Меган Маркл і принц Ендрю можуть залишитись без охорони після відмови від королівських повноважень

Принц Гаррі і Меган Маркл відмовилися від королівських повноважень і можуть залишитися без цілодобової поліцейської охорони

загрузка...

Новости партнеров

Загрузка...