РУС. | УКР.

Неділя, 24 березня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.80
Суспільство

Вибори президента 2019

"Танці з зірками": всі подробиці сьомого випуску

Вісім зіркових пар презентували нові танцювальні постановки

Вісім зіркових пар презентували нові танцювальні постановки Фото:

7 жовтня на телеканалі "1+1" відбувся сьомий прямий ефір легендарного проекту "Танці з зірками". Вісім пар підкорили серця телеглядачів новими яскравими номерами.

"Апостроф.Лайм" провів текстову онлайн-трансляцію ефіру. Слідкуйте за подробицями шоу в режимі онлайн з нами! Всі подробиці читайте на російськомовній версії сайту "Апостоф".

Екватор проекту пройшов під темою "Вечір легенд". Цього разу компанію ведучому Юрію Горбунову на зірковому балконі склала переможниця минулого сезону Наталя Могилевська. Артистка присвятила номер покійному Кузьмі Скрябіну.

У 7 випуску в "зоні ризику" опинилися пари - Руслан Сенічкін та Яна Цибульська, Денис Берінчик та Катерина Белявська, Michelle Andrade та Євген Кот. Паркет шоу залишили Денис Берінчик та Катерина Белявська.

Нагадаємо, в шостому прямому ефірі за результатами глядацького голосування і оцінок суддів в зону ризику потрапили Руслан Сенічкін та Яна Цибульська, Денис Берінчик та Катерина Белявська, Аніта Луценко та Олександр Прохоров. Найменша сума балів від суддів і глядачів виявилася у Аніти Луценко та Олександра Прохорова, яким довелося покинути проект.

Глядачі побачили на паркеті нові виступи Іраклі Макацарія та Яни Заєць, Michelle Andrade та Євгена Кота, Руслана Сенічікіна та Яни Цибульської, Дениса Берінчика та Катерини Белявської, Павла Вишнякова та Юлії Сахневич, Ігоря Ласточкіна та Ілони Гвоздьової, а також Оксани Марченко і Дмитра Чапліна.

Нагадаємо, хореограф Влад Яма розповів, що для нього є неприпустимим на шоу "Танці з зірками".

Новости партнеров

Загрузка...

Читайте також

Ця ганьба катастрофічно вдарить по іміджу України - музичний продюсер про відмову від Євробачення

Украина отказалась от участия в Евровидении-2019: музыкальный продюсер Александр Ягольник в интервью Апострофу рассказал о катастрофических последствиях для Украины

Ванільна диктатура постправди, або кінець гумору в Америці

Писатель Любко Дереш рассуждает о том, почему стоит сохранять чувство юмора всегда

Життя - не підручник з толерантності: відомий письменник про етику та етикет

Писатель Любко Дереш об опасности подмены настоящего понимания между людьми формальными правилами поведения.

Новости партнеров

Загрузка...