Субота, 27 квітня

"Манчестер Сіті" – переможець Ліги чемпіонів!

У фіналі "городяни" мінімально обіграли "Інтер"

У фіналі "городяни" мінімально обіграли "Інтер" Родрі забив єдиний гол Фото: uefa.com

У Стамбулі відбувся фінальний матч Ліги чемпіонів, у якому англійський "Манчестер Сіті" з мінімальним рахунком обіграв італійський "Інтер".

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Ататюрк Стедіум".

Долю фіналу вирішив гол іспанського півзахисника Родрі на 68-й хвилині.

"Інтер" мав кілька чудових моментів, щоб відігратися, але Едерсон відбив складні удари Лукаку (двічі) і Гозенса.

"Манчестер Сіті" вперше в історії виграв фінал ЛЧ, а у "Інтера" тепер по три перемоги та поразки у фіналі.

ФІНАЛ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Стамбул. "Ататюрк стедіум"
Головний арбітр: Шимон Марчиняк (Польща)

МАНЧЕСТЕР СІТІ - ІНТЕР - 1:0

1:0 Родріго, 68'

МС: 31. Едерсон - 25. Мануель Аканджи, 3. Рубен Діаш, 6. Натан Аке - 5. Джон Стоунз, 16. Родрі - 20. Бернарду Сілва, 17. Кевін де Брюйне, 8. Ілкай Гюндоган (к), 10. Джек Гріліш - 9. Ерлінг Холанн

Інтер: 24. Андре Онана - 95. Алессандро Бастоні, 15. Франческо Ачербі, 36. Маттео Дарміан - 32. Федеріко Дімарко, 20. Хакан Чалханоглу, 77. Марцело Брозович (к), 23. Ніколо Барелла, 2. Дензел Думфріс - 9. Едін Джеко, 10. Лаутаро Мартінес

______________________________________________________________

00:07. і наостанок статистика гри

90+7 хв. і лунає фінальний свисток! Манчестер Сіті - переможець Ліги чемпіонів

90+6 хв. боже, який сейв робить Едерсон після удару головою Дімарко. Сейв року!

90+6 хв. останній шанс для "Інтера". Кутовий

90+4 хв. жовта Едерсону за затягування часу

90+3 хв. Дімарко виконав подачу зі штрафного - м'яч виносять захисники. Але невдало. Барелла б'є зльоту - м'яч просвистів над поперечиною

90+2 хв. Холанн збив Онану. Це "гірчичник". Але й голкіперу жовта за суперечку з арбітром

90 хв. п'ять хвилин компенсував Марчиняк

90 хв. Лукаку у карному майданчику міг віддати пас на Лаутаро, але вирішив пробити сам - дуже неточно

88 хв. класний удар Лукаку головою і Едерсон рятує "Сіті" від голу

86 хв. Госенз зліва виконав дуже неточну подачу в карний майданчик. Лаутаро і Лукаку, як не стрибали, м'яч не дістали

85 хв. Гріліш з кутового подав в руки Онана

84 хв. ще дві заміни від Індзагі: Генріх Мхітарян і Даніло Д'Амброзіо вийшли замість Чалханоглу і Дарміана

83 хв. Лукаку, намагаючись виконати підкат ззаду, влупив по ногах Гюндогана

82 хв. Кайл Вокер вийшов замість Стоунза

81 хв. Бернарду Сілва зі штрафного справа подає - в руки Онана

79 хв. кутовий у "Інтера" справа. Подача - захисники м'яч виносять. Але триває атака другим темпом. Барелла б'є з правого кута карного майданчика - вище

78 хв. Фоден увірвався у карний майданчик і пробив низом - Онана відбиває м'яч

76 хв. подвійна заміна від Індзагі. Замість Думфріса вийшов Рауль Белланова. А Бастоні міняє Робін Гозенс

74 хв. Родрі відверто штовхає Бастоні у спину, але свисток судді мовчить

73 хв. Лукаку б'є з 15-ти метрів - Едерсон ловить м'яч

71 хв. супермомент у "Інтера". Дімарко спершу головою з кількох метрів пробив у поперечину. Згодом він же добивав, але потрапив м'ячем у ногу Лукаку

68 хв. швидку атаку проспали італійці. Бернарду Сілва справа віддав шикарний пас на Родрі, а той точнісіньким ударом пробив під праву стійку. Онана, закритий захисниками, не бачив момент удару

68 хв. ГООООООООООООООООООЛ - Родрі

67 хв. Холанн намагався самотужки продертися з м'ячем у карний майданчик. Захисники відібрали м'яч у "вікінга"

65 хв. Гріліш подає - і Марчиняк фіксує фол в атаці. Стоунз смикнув за футболку Бастоні

64 хв. Стоунз прострілює справа - Бастоні підставив ногу, вибивши м'яча на кутовий. Перший корнер у "Сіті"

60 хв. Гріліш замість удару виконав подачу зі стандарта. М'яч потрапив до Рубена Діаша, а той з 11 метрів пробив значно вище

59 хв. швидка атака "Сіті", яку фолом проти Фодена зупинив Барелла. І жовта хавбеку "Інтера"

58 хв. Лаутаро вискочив сам на сам і з гострого кута намагався пробити Едерсона. Але той вчасно вибіг з воріт і врятував "МанСіті"

57 хв. Лукаку головою скинув на Думфріса, той намагався з правого флангу закинути м'яча на Лаутаро, але Аканджи класно зіграв на перехопленні

57 хв. перша заміна від Індзагі: потужний Ромелу Лукаку вийшов замість Джеко

55 хв. Чалханоглу б'є в дотик після пасу Лаутаро - Аканджи блокує удар

53 хв. штрафний у "городян" з глибини. Фоден подає - дуже неточно. М'яч летить аж до кутового прапорця

52 хв. Гюндоган грубо зіграв проти Лаутаро, але знову Марчиняк проспав фол

50 хв. Онана помилився на рівному місці, віддавши м'яч на Бернарду Сілву. Та португалець не зміг у карному майданчику один в один пройти Думфріса

47 хв. в центрі на очах Марчиняка Бернарду Сілва підступно ліктем вдарив у спину Дімарко. Свисток поляка мовчить. А це як мінімум фол. Ба більше, треба було показувати жовту

23:05. "городяни" розіграли м'яча у центрі - почався другий тайм

23:04. повертаємося на "Ататюрк", де за мить почнеться другий тайм

22:50. статистика першого тайму

45+2 хв. завершується перший тайм. Повернемося за 15 хвилин

45+1 хв. потужний дальній удар Аканджи - дуже неточно

45 хв. дві хвилини компенсував Марчиняк до першого тайму

44 хв. Фоден виконав високу подачу - дуже невдало

43 хв. Думфріс завалив Гріліша біля бічної лінії. Гострий штрафний у "городян" зліва

38 хв. класна атака "Інтера". Думфріс отримав м'яч справа, фактично сам перед воротами, але замешкався з ударом

35 хв. де Брюйне таки сигналізує, що не може продовжити гру. На поле виходить Філ Фоден

33 хв. Фоден вже готовий вийти на поле. Але де Брюйне поки ще якось бігає

30 хв. де Брюйне на газоні. Тримається за ліву ногу. Посидівши хвилину, піднявся бельгієць і йде накульгуючи

29 хв. щільний удар де Брюйне з 20-ти метрів - Онана спокійно ловить м'яч

27 хв. Холанн вискочив з-за спин захисників, і пробивав з лінії воротарського майданчика - Онана рятує

26 хв. Едерсон, вибиваючи м'яча, віддав пас точнісінько на Бареллу. Але той такого подарунку не чекав, і пробиваючи метрів з 40-ка, пробив повз

22 хв. дуже емоційно реагує Гвардьола на кожну дію на полі. Сімоне Індзагі значно спокійніший

20 хв. Брозович пробив здалеку після скидання від Лаутаро - повз ворота

19 хв. "Сіті" кілька хвилин пробував провести в атаках, але жодних можливостей підійти до воріт у "городян" не було

15 хв. Лаутаро, здається, не за правилами зупинили перед карним майданчиком. Але Марчиняк не бачить тут фолу

14 хв. перший кутовий у "Інтера". Справа. Розіграли. Пішла подача з глибини у карний майданчик, де боротьбу у повітрі виграли захисники

12 хв. Едерсон рятує "Сіті" після удару Лаутаро головою впритул

11 хв. Едерсон помилився у простій ситуації, вибивши м'яча в аут

10 хв. перша атака великими силами у виконанні "Інтера". Дімарко виконав подачу зліва на Джеко, але Аке випередив боснійського форварда

9 хв. Дімарко в центрі ефектно відібрав м'яч у Бернарду Сілви і португалець був змушений фолити

8 хв. Брозович спершу класно в центрі поля перехопив м'яч, але за мить віддав неточний пас на Джеко і м'яч полетів до Едерсона

5 хв. Бернарду Сілва спокійно зайшов у карний майданчик гостей справа і намагався з доволі гострого кута покласти м'яч у дальній кут. Але схибив

4 хв. "городяни" намагаються дуже високо пресингувати, а італійці на половині суперника діють не дуже агресивно

3 хв. Холанн б'є з десяти метрів - вище. Але й якби забив, не зарахували б. Норвежець заліз в офсайд

2 хв. Думфріс кинув у прорив по флангу Джеко, але Едін перечепився за ногу і не дістав м'яч

22:01. Марчиняк дає стартовий свисток і номінальні гості починають з центру поля

21:56. легендарний турецький футболіст, амбасадор фіналу Хаміт Алтинтоп виніс на стадіон Кубок чемпіонів. І зараз у виконанні Адама Джорджи гімн Ліги чемпіонів. Отже, футболісти виходять на смарагдовий газон "Ататюрк Стедіум"

21:55. зараз швиденько приберуть газон стадіону і за кілька хвилин розпочнеться гра

21:49. на передматчевій церемонії вболівальників розважають бразильська співачка Anitta та нігерійський виконавець Burna Boy

21:45. за хвилину почнеться офіційна передматчева церемонія. А прямо зараз вболівальники "Інтера" співають клубний гімн

21:36. трибуни вболівальників "Сіті"

21:34. номінальні гості на газоні

21:32. і стартовий склад "синьо-чорних"

21:31. основа номінальних господарів

21:30. півгодини до гри. Знайомимо вас зі стартовими складами

20:00. Шановні вболівальники, вітаємо на сторінці трансляції фінального матчу Ліги чемпіонів, який розпочнеться за дві години у Стамбулі.

Аудіо трансляція матчу

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії