Середа, 1 травня

Манчестер Сіті - Арсенал - 0:0 результат на користь Ліверпуля

Лідери АПЛ зіграли по нулях у Манчестері

Манчестер Сіті - Арсенал Сака проти де Брюйне Фото: premierleague.com

У центральному матчі 30-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" та "Арсенал" зіграли по нулях.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Етіхад Стедіум".

У турнірній таблиці АПЛ команди розділяє лиш один пункт. У "канонірів" 65 очок, у "міщан" 64. А на перше місце вийшов "Ліверпуль", у якого 67 очок.

У першому колі "Арсенал" мінімально обіграв "міщан" (1:0). Зазначимо, що вперше за 8 років "Арсенал" не програв у Манчестері.

ЧЕМПІОНАТ АНГЛІЇ. 30 тур

Манчестер. "Етіхад Стедіум"
Головний арбітр: Ентоні Тейлор

МАНЧЕСТЕР СІТІ - АРСЕНАЛ - 0:0

МС: 18. Стефан Ортега - 24. Йошко Гвардіол, 6. Натан Аке, 3. Рубен Діас, 25. Мануель Аканджи - 16. Родрі - 47. Філ Фоден, 8. Матео Ковачіч, 17. Кевін де Брюйне, 20. Бернарду Сілва - 9. Ерлінг Холанд

Арсенал: 22. Давід Рая - 15. Якуб Ківьор, 6. Габріел Магальяйнс, 2. Вільям Саліба, 4. Бен Вайт - 41. Деклан Райс, 20. Жоржиньйо, 8. Мартін Едегор - 9. Габріел Жезус, 29. Кай Хаверц, 7. Букайо Сака

______________________________________________________________

20:28. матчі наступного туру відбудуться вже найближчого вівторка і середи. "Арсенал" у середу приймає "Лутон", а "Манчестер Сіті" на цьому ж стадіоні зіграє0 проти "Астон Вілли". "Ліверпуль" у четвер прийме "Шеффілд Юнайтед". А завершиться тур битвою між "Челсі" і "Манчестер Юнайтед"

20:27. отже, турнірна таблиця після гри "Манчестер Сіті" - "Арсенал"

20:25. і статистика другого тайму

20:24. це результат на користь "Ліверпуля", який на 2 очки випереджає "Арсенал" і на три попереду "Манчестер Сіті"

90+5 хв. але ні! Не буде перемоги господарів, втім як і гостей - Ентоні Тейлор фіксує нульову нічию

90+4 хв. намагаються господарі вирвати три очки

85 хв. небезпечна атака "канонірів": Троссар вривається у карний майданчик зліва і б'є - Ортега відбиває м'яч перед собою, але добити нікому

84 хв. де Брюйне подає з кутового, Гвардіол головою скидає на Холанда, але Ерлінг ногою махнув повз м'яч

82 хв.. Гріліш зліва м'яко подає на дальню стійку, яку замикає Доку. Але Жеремі б'є повз ворота

81 хв. гостра подача з кутового, але м'яч вибиває Аканджи

80 хв. спроба удару від Мартінеллі - блокується, але "каноніри" заробили кутовий

79 хв. за затягування часу жовту отримав Давід Рая

78 хв. Сака, накульгуючи йде з поля - замість нього вийшов Габріел Мартінеллі

77 хв. де Брюйне з усіх сил робить ривок лівим флангом і віддає передачу на протилежний фланг на Доку. Той б'є - дуже неточно

76 хв. "Сіті" тисне

75 хв. Сака помиляється біля своїх воріт, де Брюйне м'яч підхопив і прострілив - Габріел вибиває

72 хв. третя заміна від Артети: Гарбіель Жезус йде з поля, а замість бразильця вийшов Леандро Троссар

69 хв. серія втрат м'яча обома командами біля воріт "Арсеналу". Зрештою Саліба розряджає обстановку і вибиває м'яча

68 хв. господарі намагаються знайти якісь шпарини біля воріт суперника, але наразі жодних шансів

67 хв. за неспортивну поведінку жовта Габріелу Жезусу

66 хв. двома замінами реагує і Артета: замість Ківьора і Жоржиньйо вийшли Такехіро Томіясу і Томас Партей

61 хв. подвійна заміна у господарів: Джек Гріліш і Жеремі Доку міняють Фодена і Ковачіча

61 хв. і ще одна безадресна подача від де Брюйне

60 хв. Родрі спробував пробити з лінії карного майданчика - захисники блокують удар

58 хв. Гвардіола покликав до себе Жеремі Доку. Схоже, бельгієць скоро вийде на поле

57 хв. Фоден з кутового справа подає на ближню стійку - захисники м'яч вибивають

54 хв. де Брюйне міг виходити сам на сам, але не зміг втекти від захисника

52 хв. який шанс у "канонірів". Сака справа прострілив на Жезуса. Той вже був перед порожніми воротами, не дістав м'яч

51 хв. Едегор намагався з глибини вивести сам на сам Хаверца, але віддав занадто сильний пас

47 хв. атака господарів завершується неточним ударом Ковачіча з 25-ти метрів - м'яч пролетів поруч з правою стчйкою

19:34. господарі розіграли м'яч у центрі поля

18:33. повертаються команди на поле, тож за мить почнеться друга половина гри

18:18. статистика першого тайму

45+2 хв. перший тайм завершено. Йдемо на перерву

45 хв. наразі ми бачимо боротьбу двох рівних команд. Комусь переваги не віддам

43 хв. Райс виконує сильну подачу з кутового зліва - м'яч виносять захисники

36 хв. активніші зараз "каноніри". Але намагаються розіграти м'яч до вірного і роблять зайві паси

31 хв. красива комбінація "канонірів". Вайт справа переадресував м'яч наліво на Ківьора, а той скинув не Жезуса. Габріел прибрав на замасі Бернарду Сілву і намагався поцілити у дальній кут - та трошки забракло влучності

26 хв. вимушена заміна у господарів. Аке йде з поля через ушкодження у попередньому епізоді. Замість нього вийшов 19-річний Ріко Льюіс

25 хв. контратака "канонірів" завершується спобою Хаверца забити у падінні. Але лише врізався ногами в Ортегу

17 хв. Сака з кутового справа подає - Ортега добре грає на виході

16 хв. де Брюйне виконав гостру подачу з кутового зліва у воротарський майданчик, а Аке пробив головою з кількох метрів - Давід Рая бере цей складний удар

15 хв. Вайт виконав подачу справа - в руки Ортезі

14 хв. багато помилок в атаці від обох команд

7 хв. а перший момент біля воріт "Сіті". Вайт відкрився справа і виконав м'яку подачу на Жезуса. Той опустив м'яч на газон і пробив - м'яч пролетів поруч зі стійкою

Габріель Жезус б'є повз воротаФото: premierleague.com

6 хв. агресивний початок від "Сіті" - не дозволяють гостям вільно дихнути

5 хв. і ще кілька навісів з обох флангів - "каноніри" зрештою м'яч виносять

4 хв. де Брюйне зі штрафного виконує подачу на дальню стійку - Вайт вибиває на кутовий

3 хв. Бернарду Сілва на правому фланзі проскочив Ківьора і Жезус був змушений фолити. Небезпечний стандарт у господарів справа

2 хв. Габріел збиває Холанда у карному майданчику, але перед цим норвежець заліз в офсайд

18:30. стартовий свисток Ентоні Тейлора і гослі починають з центру поля

18:27. з'являються команди на полі. І слухаємо клубний гімн "міщан" від уболівальників

18:25. турнірна таблиця в АПЛ на даний момент

Положення команд в АПЛ на даний часФото: Google

18:23. на трибунах ще є вільні місця. Але певно, що глядачі ще не встигли дійти до своїх місць

18:20. тепер "Ліверпуль" одноосібно очолює АПЛ. А якщо "Арсенал" сьогодні не переможе, то "червоні" залишаться на першому місці за підсумками туру

18:19. свій матч 30-го туру зіграв "Ліверпуль". Удома "червоні" здобули вольову перемогу над "Норвіч Сіті". На гол Данні Велбека господарі відповіли влучними ударами Луїса Діаса і Мохамеда Салаха

18:07. а це стартова 11-ка від Пепа Гвардіоли

Склад "Манчестер Сіті" на гру з "Ліверпулем"Фото: Фейсбук "Манчестер Сіті"

18:05. Мікель Артета виставив на гру наступний склад. Олександр Зінченко залишився в запасі

Склад "Арсеналу" на гру з "Манчестер Сіті"Фото: Фейсбук "Арсенала"

15:51. вітаємо з Манчестеру, де сьогодні місцева команда "Манчестер Сіті" зустрінеться з "Арсеналом" в рамках 30-го туру англійської Прем'єр-ліги