Вівторок, 30 квітня

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль - 2:2 фантастичне дербі

Лідер АПЛ втрачає важливі очки на "Олд Траффорд"

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль Мохаммед Салах зрівняв рахунок наприкінці матчу Фото: premierleague.com

"Ліверпуль" втрачає дорогоцінні очки, не зумівши на виїзді обіграти "Манчестер Юнайтед" – свого головного суперника на Туманному Альбіоні.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Олд Траффорд". Матч закінчився із рахунком 2:2.

У першому таймі на полі була одна команда – "Ліверпуль". Але забили "червоні" лише раз, ще кілька сейвів зробив Онана.

Та й до голу у відповідь Бруну Фернандеша, який стався через грубу помилку Кванси, у МЮ ударів не було. Зрівнявши рахунок, манкуніанці заграли сміливіше в атаці і незабаром дуже красивий гол забив Коббі Мейну.

Але втримати переможний рахунок господарям не вдалося. Елліотт заробив пенальті, який реалізував Мо Салах.

У час, що залишився, "Ліверпуль" намагався вирвати три очки, але так і не зумів забити третій гол.

Після цієї гри "Ліверпуль" наздогнав "Арсенал" у турнірній таблиці - по 71 очку. Але у "канонірів" набагато краща різниця м'ячів. "Манчестер Сіті" має 70 очок. Попереду ще 7 турів, які вирішать долю чемпіонства.

2:2 Мохаммед Салах, 84'

МЮ: 24. Андре Онана - 20. Діогу Далот, 53. Віллі Камбвала, 5. Гаррі Магвайр, 29. Аарон Ван-Бісакка - 37. Коббі Мейну, 18. Каземіро - 10. Маркус Рашфорд, 8. Бруну Фернандеш, 17. Алехандро Гарначо - 11. Расмус Хойлунн

Ліверпуль: 62. Кевін Келлехер - 26. Ендрю Робертсон, 4. Вірджил ван Дейк, 78. Джаррелл Аморін Кванса, 84. Конор Бредлі - 8. Домінік Собослаї, 3. Ватару Ендо, 10. Алексіс Мак Аллістер - 7. Луїс Діас, 9. Дарвін Нуньєс, 11. Мохаммед Салах

______________________________________________________________

19:35. і статистика гри

19:32. "Ліверпуль" дістає "Арсенал" за очками, але за різницею м'ячів лідирують "каноніри"

90+8 хв. ВСЕ! битва на "Олд Траффорд" завершується нічиєю

90+8 хв. Робертсон подає зі стандарту, Онана добре грає на виході. Та Елліотт перший на підбиранні і б'є в дотик - і знову Онана

90+7 хв. і тут же швидка атака гостей, яку грубим фолом проти Діаса зупинив Каземіро

90+7 хв. Антоні виводять на удар, але бразилець б'є точнісінько в руки Келлехеру

90+6 хв. Гомес намагався вивести пасом з глибини на удар Діаса - та надто сильно

90+4 хв. за неспортивну поведінку жовту отримав Антоні

90+4 хв. Робертсон зліва скинув під удар Діасу, а той з лінії воротарського майданчика пробив над поперечиною

90+3 хв. Маунт зриває атаку гостей фолом проти Гакпо в центрі поля

90 хв. дуже гаряче біля воріт господарів. А четвертий арбітр підняв табличку з часом. Ще 7 хвилин є у "Ліверпуля", щоб вирвати перемогу

90 хв. Бруну Фернандеш, зігравши на місці стоппера, не дав Салаху вийти сам на сам з Онана

89 хв. Джонс за кілька секунд примудрився збити Хойлунна і Амрабата

85 хв. тим часом, ще одна заміна у господарів. Замість Мейну вийшов Мейсон Маунт

85 хв. і ще близько десяти хвилин, з урахуванням того, що додасть Тейлор - має "Ліверпуль", щоб вирвати перемогу

84 хв. Онана стрибає у правий кут, а Мохаммед б'є в лівий

84 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Мохаммед Салах

83 хв. Онана проти Салаха

82 хв. Ван-Бісакка завалив Елліотта у карному майданчику - Тейлор, не вагаючись, ставить пенальті

80 хв. а Онана за затягування часу отримав жовту

80 хв. Соф'ян Амрабат міняє Гарначо

79 хв. Гомес справа відкотив під удар Діасу. Колумбієць б'є у правий нижній кут - дістає Онана, відбивши м'яча перед собою. Добиває Салах - вище воріт

77 хв. удар Гомеса з льоту - підступний рикошет від Магвайра - але Онана рятує МЮ

76 хв. все мегше часу у господарів, щоб врятувати гру

75 хв. жовта Віллі Камбвала за дуже грубу гру проти Гомеса

74 хв. Хойлунн віддав під удар Гарначо - той б'є у ближній кут і відбиває Келлехер

73 хв. після другого пропущеного м'яча у "червоних" зовсім "скисла" гра

68 хв. і ще дві заміни робить Клопп: замість Нуньєса і Ендо вийшли Коді Гакпо і Гарві Елліотт

67 хв. фантастичний удар зліва з 18-ти метрів у праву дев'ятку - і Келлехер не зміг врятувати "червоних"

67 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Коббі Мейну

66 хв. подвійна заміна у "червоних": замість Собослаї і Бредлі вийшли Кертіс Джонс і Джо Гомес

66 хв. вимушена заміна у МЮ: Рашфорд йде з поля, замість Нього вийшов Антоні

57 хв. "Ліверпуль" насів на ворота господарів, але серію ударів блокують захисники

55 хв. Салах класно віддав на Нуньєса, але уругваєць з кількох метрів пробив паралельно лінії воріт

54 хв. дуже гостра подача Рашфорда зліва - Каземіро не дістав м'яч, а Келлехер відбиває перед собою. Ван Дейк не дає добити Гарначо, вибивши м'яча подалі

53 хв. удар Гарначо з-за меж карного майданчика - рикошет і буде кутовий

51 хв. просто дитяча помилка, яка повертає господарів у гру. Ну і перший удар МЮ - і одразу гольовий

50 хв. дитяча помилка Кванса. Той подарував м'яч Фернандешу, а капітан МЮ ударом з центру поля забив у порожні ворота, технічно перекинувши Келлехера, бо той був далеко від воріт

Бруну Фернандеш забиває з 50-ти метрівФото: premierleague.com

50 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Бруну Фернандеш

48 хв. чергова швидка атака господарів. Робертсон прострілює - хтось з захисників вибив м'яча... точнісінько на Нуньєса - Дарвін сильно б'є і блокує удар Магвайр

46 хв. дальній удар Дарвіна Нуньєса - вище

18:34. Ентоні Тейлор дає свисток про початок другого тайму - і гості розігрують м'яч в центрі

18:33. Тен Хаг замін поки не робить

18:32. повертаються команди з роздягалень

18:20. статистика першого тайму. МЮ не виконав жодного удару за тайм

45+2 хв. завершується перший тайм - тен Хагу є про що поговорити з командою у перерві. Бо наразі тотальна перевага у "червоних"

45+2 хв. Ван-Бісакка блокує небезпечний удар Бредлі справа метрів з семи

45 хв. Онана робить черговий сейв після удару Нуньєса з гострого кута - щоправда уругваєць був в офсайді

44 хв. Салах намагався зліва вирізати на Нуньєса, але Онана випереджає форварда

42 хв. і ще одна гостра контра червоних. Бредлі віддає на Салаха, а той дотепно пропускає на Діаса. Луїс бив у дотик - та блокує Далот опинившись в центрі захисту

40 хв. Діас на газоні після жорсткого стика з Мейну. "Дияволи" спершу не хотіли м'яч вибивати, але зрештою Каземіро зупинився

38 хв. по ударах на цю хвилину 0 - 14

36 хв. Робертсон зліва віддав на Собослаї, а той в дотик переправив м'яч на Салаха - Мохаммед з розвороту запустив м'яча на трибуни

35 хв. Нуньєс отримав в карному майданчику пас і намагався закрутити м'яч у дальну дев'ятку - вище

34 хв. після розіграшу кутового Салах справа бив на техніку у дальній кут - Онана дістає, витягнувшись в струнку

33 хв. контра "червоних". Діас віддав пас на Салаха, той метрів з 20 пробив у дотик - Онана рятує господарів

29 хв. Нуньєс зліва фактично тікав на побачення з Онана, але Камбвала у відчайдушному підкаті вибив м'яча з-під ніг уругвайця

27 хв. небезпечний штрафний у господарів. Фернандес подає - Каземіро головою скидає фактично по лінії воріт, але Хойлунн і Камбвала не дістають до м'яча

25 хв. і "червоні" продовжують тиск на ворота Онана

23 хв. подача справа з кутового - Дарвін Нуньєс головою скидає м'яч на Діаса, а той з лінії воротарського майданчика розстріляв голкіпера МЮ

Луїс Діас відкриває рахунокФото: premierleague.com

23 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Луїс Діас

21 хв. Робертсон вирішив пробити з 18-ти метрів у дальній кут - та не влучив у ворота

18 хв. зліва Робертсон прострілив в центр карного майданчика, а Собослаї відірвався від опонента і пробив у дотик - повз ворота

13 хв. класна атака "червоних" по центру. Нуньєс намагався вивести Діаса сам на сам, але Далот встиг підставити ногу і вибити м'яч

11 хв. розіграли гості корнер. Салах справа скинув під удар Собослаї. Домінік сходу пробив - над поперечиною

10 хв. провал на лівому фланзі оборони. Нуньєс м'яч підхопив, і подав на Салаха. Удар Мохаммеда заблокував Камбвала

8 хв. МЮ на правах господарів тисне на ворота Келлехера

7 хв. Бредлі в центрі поля грубо влетів у ноги Рашфорду - залізний "гірчичник"

4 хв. Салах справа віддав класний пас на Собослаї. Той увірвався в карний майданчик і намагався красивим ударом перекинути м'яч через Онана. Але голкіпер виставив руку і зробив чудовий сейв

Онана рятує МЮ після удару СобослаїФото: premierleague.com

3 хв. Фернандеш увірвався у карний майданчик зліва, але наткнувся на Кванса

2 хв. Гарначо забиває, але з положення поза грою

17:30. Ентоні Тейлор дає стартовий свисток - господарі починають з центру поля

17:27. сьогодні у Манчестері дощить, тож великого значення матимуть дальні удари

17:25. однак МЮ - "Ліверпуль" - це найбільш принципова битва в історії АПЛ. І де б не знаходилися команди в турнірній таблиці - це завжди запекла боротьба

17:24. а от "Ліверпуль" бореться з "Арсеналом" і "Манчестер Сіті" за чемпіонство

17:21. для МЮ у чемпіонаті вже боротися особливо немає за що. Манкуніанці на шостій позиції. Вище піднятися - дуже важко, а вилетіти - не вилетять. Головне для МЮ - це Кубок Англії, де "червоні дияволи" зіграють проти "Ковентрі Сіті" у півфіналі

16:51. вітаємо з Манчестера, де менш ніж за годину розпочнеться супердербі Англії між "Манчестер Юнайтед" та "Ліверпулем"

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії