RU  UA  EN

Середа, 17 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.80
Бізнес

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Новини

17 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

"Авангард" Бахматюка очолив ТОП-9 українських компаній-експортерів курячого яйця

Агрохолдинг «Авангард» українського бізнесмена Олега Бахматюка, найбільший в Європі виробник яєць і продуктів з них, очолив рейтинг компаній-експортерів курячого яйця за 2018 рік.

В рамках проекту «Експортний агроатлас» від порталу AgroPolit.com «Авангард» очолив ТОП-9 компаній.

Експорт українських яєць у 2018 році зріс на 20% (майже на 300 млн шт.) у порівнянні з 2017 роком, сягнувши позначки у 1,78 млрд. штук за даними Союзу птахівників України. Лідером за кількістю продукції, що експортується, залишається «Авангард». Наразі, близько 50% продукції компанії в грошовому вираженні йде на експорт. Компанія продовжує нарощувати базу клієнтів на зовнішніх ринках. У перспективі - розширення експортного ринку, в тому числі у країни Сходу, Азії та Африки.

Агрохолдинг «Авангард» (AVANGARDCO IPL) входить групи компаній «Укрлендфармінг» (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка. «Авангард» є найбільшим виробником яєць та сухих яєчних продуктів в Україні та найбільшим українським експортером цієї продукції. До його складу входять 19 птахофабрик, 3 інкубатори, 10 зон із підрощування молодняку, 6 комбікормових заводів, 3 склади тривалого зберігання яйця, 2 птахокомплекси повного циклу «Авіс» та «Чорнобаївське». До складу «Авангарду» також входить завод із виробництва яєчних продуктів «Імперово Фудз», який є одним з найбільш технологічно-розвинених об'єктів з переробки яєць на території Європи. Система управління безпечністю харчових продуктів на ключових підприємствах «Авангарду» сертифікована за стандартами ISO 22000:2005. На всіх підприємствах «Авангарду» також розроблені і впроваджені системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок харчових продуктів - система НАССР. Яйця та яєчні продукти компанії відповідають вимогам стандарту «Халяль» і дозволені для експорту в Європейський Союз. Яйця продаються на українському ринку під брендом «Квочка».

Новости партнеров

Загрузка...